Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem n świeżym użytkownikiem czytnika wogole A model dostałem Pocketbook HD3.

Mam pytanie czy macie jakieś tipy do zasugerowania w kwestii użytkowania?

Mam dziwny problem w pdf-ach. Nie da się ładnie rozplanować strony na calym wyswietlaczu gdyz pozniej dwa razy pokazuje te sama strone tylko przesunieta o kilka wierszy ktore juz i tak czytalem a wolalbym zeby przewijalo od momentu na ktorym skonczylem np w polowie strony... tak musi byc czy.da sie to pozmieniać w ustawieniach?

Kolejne pytanie cm to czy mogę bez uszczerbku dla jakiegoś oprogramowania pousuwac te książki które były fabrycznie powgrywane?

I jak wolicie wrzucać e-booki na czytnik ? Za pomocą Send to pocketbook czy normalnie przez kabel? Wg mnie wysylanie na tego emaila trwa sakramencko dlugo...

#ebook #czytniki #ebooki #pocketbook
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@primemaster: pdfy podobno generalnie w czytnikach nie dzialaja dobrze, ale sam ich nie odpalalem to nie wiem. Te fabryczne ksiazki mozesz spokojnie powywalac. Ja zwykle wrzucam przez send to pocketbook, u mnie jakos sprawnie to idzie, przez kabel wrzucam tylko te z ksiegarni w ktorych nie maja takiej wysylki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@primemaster: mam starszy model pb ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale

Przesłałem 1 plik kablem jak używam czytnika i strasznie się tym zmeczylem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko send2pb lub dropbox, i tak często włączam synchronizację bo używam plop reader a on tylko WiFi więc i tak klikam.
Pdf unikam jak ognia bo są nieczytelne, jak muszę to próbuje przekonwertowac do epub i
  • Odpowiedz
Obsługę PDF w PocketBook Touch HD 3 omawiam w recenzji:
https://eczytanie-eksiazki.blogspot.com/2019/02/pocketbook-touch-hd-3-test-i-recenzja-czytnika-ebookow.html#obsluga-pdf-djvu
Z tego, co piszesz wygląda jakbyś zastosował przycinanie marginesów. To naturalne, że czytnik przeskaluje Ci wtedy widok strony, w taki sposób, że jej dolna część nie będzie widoczna. Czasami bywa tak, że jest to ostatnie kilka wierszy. Spróbuj ustawić zastosować przycinanie marginesów w parze z trybem poziomym.

Odnośnie drugiego pytania, książki fabrycznie wgrane możesz wywalić.
  • Odpowiedz