Wpis z mikrobloga

poczekajcie za dwa lata bedzie płacz, że się #!$%@?. Kocham tę grę od 2013 ale to był cienki koleś czytający z prompta i spora jazda na porażce blizza.
#pathofexile
  • 19
cienki koleś czytający z prompta


@j3zz: to jest ich pierwszy event. Kto by nie był obsrany w sytuacji, gdzie z twórcy gierki która miała być fajnym nawiązaniem do klasycznego D2 zrobili konkurencje dla największego gracza na rynku HnS
@marv0oo: fajne nawiazanie to był torchlight, PoE było zajebiste od początku, tylko siermiężne straszliwie. Mi trąciło gierkami pisanymi w Amosie na amidze #pdk
@j3zz: >kocham te gre od 2013 roku

nazywaj Chrisa Willsona cieńkim kolesiem czytającym z prompta

xDDDDDDDDD
Chłop był zestresowany bo nie jest medialnym klaunem jak ci z blizza tylko developerem, pomysłodawcą i programistą xD Blizz jak wie że coś nie wyjdzie to sobie znajduje kozła ofiarnego do prezentowania, ja ten Chińczyk który prezentował Diablo Immortal i potem miał depresje.
@j3zz: a odnośnie sporej jazdy na porażce blizza to cała branża to robi, tak działa agresywny marketing który wyznaje się w tej branży, śmiej sie z przeciwników bo jak tobie powinie się noga to oni na 100% będą się śmali.
Tak jak pisałem wyżej, blizzard był świadomy tego co sie stanie po zaprezentowaniu, dla tego wybrał jakiegoś losowego pionka do zaprezentowania, trafiło na tego Chińczyka, był potem mega szkalowany na twitterze
@marv0oo: nie znam tej historii, zapisałem się na betatesty jak gdzieś coś się pokazało, że będzie w końcu jakieś MMORPG nie dla dzieci. Tak zostałem. Zostawiłem im co nieco. Ok nie będę szedł pod prąd. Spodziewałem się osobistego zaangażowania. No był zesrany. Teraz rozumiem dlaczego.
@Prowo: Mam własne zdanie. Dali chińczykom nową machinę do zarabiania pieniędzy. Prędzej czy później to się odbije. Samo PoE jak piękne i kochane by nie było to jest zlepek mechanik z gier cRPG na przestrzeni ostatnich 20 lat. Pozbierane do kupy i ubrane w szaty prostytutki. Klucze do wersji beta za 30$ czy ile tam było swego czasu. Teraz mają swoje 5 minut na świecie.
@Prowo: nie do końca, kupowałeś packa powyżej iluśtam $$ i miałeś klucz. Dodatkowo osoby, które wydały więcej niż 500 dolarów amerykańskich per konto, dostawały dostęp z automatu.
@Prowo: rozmawiamy o tym do czego zmierza a nie jaka jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Wspierałem. Jestem starej daty, podpisywałem się pod plikami serwerowymi do muonline na ragezone :P Z tego się nie wyrasta. Szanuje ich żeby nie było. Ale ... kasa robi swoje powoli.
@j3zz: skąd wiesz do czego zmierza, przewidujesz przyszłość? xD
Tak długo aż jest dobrym darmowym tytułem, jest dobrym darmowym tytułem. Wychodzi na mobile - czemu nie? xD Problem sie zacznie jak przestanie być albo dobrym ,albo darmowym tytułem
@Prowo: ktoś Ci broni ? Tylko wyrażam swoją opinię na ten temat. Nie próbowałem jeszcze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)