Wpis z mikrobloga

Witam. No dobra; na początek kilka informacji:
- dodałem Misia Push-upka, Galaktyczne Lektury oraz Konia Rafała, bo było mnóstwo komentarzy bym ich dodał.
- przypominam, że do wykreslanki mogę dać tylko 10 propozycji.
Dzisiaj odpada Piesek Leszek, który miał 35.11% głosów i zajmuje 11. miejsce. Oczywiście wciąż głsoujecie na najgorszą kreskówkę Bartosza Walaszka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. No dobra; na początek kilka informacji:
- dodałem Misia Push-u...

źródło: comment_ZUKYyyqrgBbYL0BelJe7J0TMO1o69QMi.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZĄ KRESKÓWKĘ WALASZKA

  • Laserowy Gniew Dzidy 3.1% (75)
  • Egzorcysta 3.4% (84)
  • Blok Ekipa 10.7% (260)
  • Kapitan Bomba 4.1% (100)
  • Mis Push-upek 37.8% (922)
  • Koń Rafał 16.5% (402)
  • Generał Italia 7.4% (181)
  • Pod Gradobiciem Pytań 9.2% (224)
  • Porucznik Kabura 4.2% (102)
  • Galaktyczne Lektury 3.6% (89)

Oddanych głosów: 2439

  • 30
  • Odpowiedz
@jackalsky: z takiej racji, że...po prostu dla niektórych jest lepszy i tyle.

Nie zrozum mnie źle, oglądałem Bombę od pierwszych odcinków, to było XX lat temu, ponad 10, wtedy było to fajne, bo to coś nowego, ale teraz po latach, w szczególności te pierwsze odcinki bomby to głownie "#!$%@?ć" "tępe #!$%@?" "[#!$%@? sra i wącha gówno]" - się przejadło. Egzorcysta to humor na nieco wyższym poziomie, bardziej dopracowana produkcja. Ale
  • Odpowiedz
Laserowy gniew dzidy powstal w czasach najlepszych odcinkow Bomby wiec poziom jest podobny. Przewage daje mu: a) brak Kapitana Bomby, b) brak beznadziejnych pierwszych 50 odcinkow zanizajacych poziom
  • Odpowiedz
Bomba nie wróci, ale grubas Walaszek dba o widzów i proszę sie #!$%@? od nowych jego twórczości typu blok ekipa, egzoecysta i kabura. Otyły Pan dyskretnie wplata tam wątki z bomby za ktorym kazdy tęskni,a kabura mógłby byc synem bomby nawet. Takze od Blok ekipy, Egzoecysty i Kabury sie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Po głosach już widzę jaki klucz - wylatuje wszystko od najstarszego. I widzę, że niedługo w kokejce jest Generał Italia. Zaprawdę powiadam Wam źle czynicie! Nie widzieliście pewnie serii Złoto Wampirów czy Fontanna Młodości... ahhh, po co ja szczempie ryja :(
  • Odpowiedz