Wpis z mikrobloga

@PanMinister @ysqx całe życie korzystałem z ASO na Szczecińskiej ale ostatnio powiedziałem sobie dosyć po tym ile sobie liczyli za wszystko. Jak byście z kosztami ASO porownali tych mechaników?
@Hekken: sis auto jest autoryzowanym serwisem więc w sumie zakładam że podobnie
generalnie sama robocizna nie jest jakaś bardzo droga ale za części zdzierają okropnie
no ale nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze na czas jak tylko wiedzą coś o usterce zaraz dzwonią z wyceną, po serwisie auto umyte odkurzone. Fakturka elegancko. Generalnie bez krętactwa raczej
@Hekken: Co do kosztów to poważne naprawy są cenowo pomiędzy ASO a warsztatem pana Heńka i z jakością wszystko ok. Natomiast standardową obsługę masz tak samo dobrą tylko w normalnej cenie dosłownie garaż obok. Ogólnie ludzie są zadowoleni zazwyczaj. Znam kilka przykładów spartolonej roboty, i moim zdaniem takie wpadki mają z pośpiechu bo klientów jest zawsze długa kolejka.
Możesz sprawdzić k-dev. Wprawdzie głównie robią szwedy, ale kilka Japończyków też u nich widziałem. Ja robię u nich autko od dłuższego czasu i jestem mega zadowolony. Też tani nie są, ale przynajmniej wszystko na fakturę