Wpis z mikrobloga

@Kalamaczugo: Chodzi o to żebym mógł zaparkować i nie bać się zbytnio że wrócę i nie będe miał lusterek czy coś.
Lecę na koncert i mam hotel niedaleko torwaru jest tam też parking ale nie mam zamiaru im płacić 150 ziko. A samochód musze gdzieś na te 3 dni zostawić.
Dokładnie, obok jest jednostka wojskowa, czyli patrol przy plocie. Kamery że stacji łapią parking. Poza tym jestem kierowca cysterny Orlenu i na tyle często co tam bywam to zawsze z tyłu na hotdogu i kawce SM albo ochrona z Solid
@Kostan32: Na hotel, koncercik, autko, benzynke, ubezpieczenie to pinionszki są ale na parking już nie( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio jak chcesz cebulić to zostaw samochód poza strefą płatnego parkowania, na legalnych miejscach i już. To co tu zostało wcześniej wrzucone to nie parking tylko jakieś klepisko w nieciekawej okolicy. No ale pinionszki zaoszczędzone( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym jestem kierowca cysterny Orlenu i na tyle często co tam bywam to zawsze z tyłu na hotdogu i kawce SM albo ochrona z Solid


@Kalamaczugo: Chyba aż tak często tam nie bywasz bo stacja co najmniej od pół roku jest zamknięta