Wpis z mikrobloga

@FulTun: co to za muzyczna patolka? :)

@wonsz_smieszek: co wieczór mam takie samo wrażenie. W zasadzie w trakcie dnia też, gdyż pracuję w domu, a chłopaki to chyba młodzi studenci co rzadko bywają na zajęciach, więc w ciągu dnia też ich słychać.

eh 2 lata temu w tym mieszkaniu mieszkały dziewczyny i co piątek było karaoke wówczas sądziłam, że nic gorszego mnie nie może spotkać. Myliłam się.
@TSP89: ja nawet bardzo nie narzekam, mogłem z repertuarem trafić gorzej, choć mimo wszystko nie wiem, jak on znosi tak podobne do siebie utwory przez kilkanaście godzin non stop. Z kolei u Ciebie jest walor edukacyjny - znasz wszystkie weselne hity :)
@TSP89: Jak mieszkasz nad nim to kup 4 metry wężyka do akwarium i balon i pompkę do roweru.zestaw spuść z wodą , napompuj i skorzystaj z kibla jak jemu się troszkę ze stacza wyleje to muzę wyłączy.
@wonsz_smieszek: po przesłuchaniu kilka utworów na YT stwierdzam, że wolałabym celtycką muzykę, niż polskie wesele XD

@FulTun: mieszkają obok mnie, w klatce obok ale dzielimy całą ścianę bloku. Od balkonu czyli duży pokój, wc, łazienkę i kuchnię. Mam mieszkanie, gdzie okna mam z przodu i z tyłu bloku.

nie no będę cierpliwa, kiedyś też miałam 20 lat. Niech się bawią