Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że PIS/PO/SLD/PSL to jedno wielkie gówno. Nikt nikomu nic złego nie zrobi,a wszyscy doją obywateli jak leci. Na PIS głosowałem w życiu raz, na PO w zasadzie dwa. Pierwsi zgrywali wielkich patriotów budujących potęgę kraju (xdd) i podnoszących status kraju z kolan (chociaż kraj ten z kolan padł na ryj). Drudzy jawili się jako proeuropejscy,nowocześni ludzie, a z zachodu wzięli wszystko co najgorsze. O reszcie nie wspomnę bo aż szkoda strzępić ryja. Ta cała wojenka i podział na tzw. dobrych i złych ( w zależności od punktu widzenia ustala się kto jest kim) jest im potrzebna by trzymać kraj w ryzach. Pewna grupa tzw. "neuropa" próbuje za wszelka cenę ten podział podtrzymać. Nawet taki Kuba Wątły mówi że wszystkie partie po 89 były do dupy,ale zamiast próbować innych rozwiązań to trzeba brnąć w gównie po same oczy. Ja jednak nie uważam tych polityków za totalnych debili. Są nimi ich wyborcy. Są to głównie starcy,tak często widoczni po facebooku. "Tęczowe Grażyny/Janusze", obklejeni naklejkami "strefa wolna od nienawiści", nienawidzący każdego kto ma inne zdanie (również lewicowców nie czczących chociażby bolka ). To samo tyczy się "Moherowych" ludzi. Można gdybać ze politycy są przestarzali,bo pewnie tak jest,ale część pewnie wie że skoro starcy chodzą na wybory to trzeba do nich głównie trafić. Stąd debilne zachowania Jand/Hollandów i innych Tokarczuków,które zachowują się jak podczas PRL. To samo z drugiej strony. Kaczyński niczym Caucescu rzuca kwotami,a gawiedź cieszy się bo "PIS da". Świat gna do przodu. Już lata 2005-2010 są odległe przy takim rozwoju jaki mamy,a ci dalej żyją mentalnie w latach 80. Jak tu żyć?
#bekazlewactwa #4konserwy #polityka #konfederacja
  • 11
@DizzyEgg: widocznie konfa jest podzielona co do legalizacji narkotyków, ale to akurat niezbyt mnie obchodzi, bo sam nic nie biorę. Żaden z tych postulatów mnie nie ogranicza, więc czysto egoistycznie mogę to zignorować xD
@DizzyEgg: Bosak twierdzi, że nie jest przeciwny zakazowi, ale też nie zależy mu na tym, żeby był. A cała część okołokorwinowa jest zdecydowanie przeciwko zakazowi, więc nietrudno się domyślić, jakie będzie stanowisko Konfy w tej sprawie.
@fm08: Bardzo trafna diagnoza , mnie osobiście dziwi jeszcze jedna kwestia . Przedstawicielą konfederacji są wytykane i mocno linczowane wypowiedzi antynaukowe przez co partia ta uchodzi w społeczeństwie za "szurów" . Jednakże krytykujacym nie przeszkadza to a czasem nawet popierają socjalozm lewicy , biedronia i razem który także jest poniekąd antynaukowy . Tak samo jak większość klimatologów zgadza sie że za GO odpowiada człowiek tak samo większość ekonomistów uważa socjalizm za
zachwycacie się konfederacją i łykacie jak pelikany wszystko co oni mówią, to jak wcześniej wy i wam podobni łykali wszystko co mówili kukizowcy, palikotowcy, ludzie z samooobrony i lpr -.- wiekszosc z konfederacji wywodzi się z wymienionych w tym temacie partii, nowych osób gdziekolwiek jak na lekarstwo. płaczcie dalej, że partia czworga itd. dajecie się kolejny raz dymać przez ludzi spod znaku śpiącego dziadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)