Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś mandat za brak ważnego biletu w komunikacji miejskiej. Nie aktywowałem biletu semestralnego. Podobno jest możliwość odwołania ale informacje dot. odwołań są nieczytelne. Niby można to robić mailowo ale nic nie jest szczegółowo opisane a jak coś im nie pasi to po prostu nie odpowiedzą na wniosek. Sprytne xd

Odwoływał się ktoś z Was kiedyś na tej stronce http://transkontrol.pl/ ?

#poznan #peka #mpk #ztm #transkontrol
  • 18
  • Odpowiedz
@UnnAmmEdd kieruj odwołanie do ZTMu poza tym mogłeś przy nich aktywować i nie dać sobie wypisać mandatu. Bilet tak na prawdę masz bo logując się na peka w necie masz potwierdzenie o tym.
  • Odpowiedz
@UnnAmmEdd Ja też się odwoływałam, poszłam osobiście do punktu ZTM, tam się wypełnia papierowy wniosek, ten sam co ktoś wyżej wrzucił. Mi pełnej kwoty nie zwrócono. A mandat zapłać, bo po iluś dniach będziesz musiał zapłacić więcej, a na rozpatrzenie odwołania ZTM ma bodaj 30 dni.
  • Odpowiedz
@HorribileDictu mogło być ale w życiu nie dał bym sobie wcisnąć kary za brak biletu mimo że to miałem, i po zalogowaniu się na peka było widać jak byk. Poza tym w tej sytuacji jeszcze opoznilem kontrolę jakims dwóm dziewczynom które nie miały biletu
  • Odpowiedz
@Tejski: Napisałem odwołanie do tej firmy, poprosili o dowód posiadania zakupionego biletu i tego że był ważny. Wysłałem i od tygodnia cisza ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zgodnie z ich regulaminem mają 30 dni na rozpatrzenie odwołania. Napisałem też do ZTMu odwołanie ale tam też cisza z ich strony.
  • Odpowiedz