Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałam taką sytuację na FB. Jest taka grupka - Prog Snob złożona z ludzi z różnych krajów, a jedyną wspólną rzeczą dla nas był metal progresywny i rock progresywny.
No i pojawił się post o tym, czy są zespoły, w których facet jest frontmanem, a kobiety instrumentalistkami.
Następnie pojawił się jakiś facet o imieniu Mohamed S*** z Maroko, no i powiedział coś takiego cytuję, bądź parafrazuję, bo komentarz został usunięty: "Women suck at playing rock music and the only thing they don't suck at is cocksucking", czyli że kobiety są słabe w graniu na instrumentach i tylko nadają się do jednego.
Potem pewna kobieta go w miałki sposób skrytykowała w ten sposób "Women must have had hurt you so much, that's why you hate them", czyli że "Kobiety Cię musiały skrzywdzić"
No i ja nie mogłam tego dłużej znieść i swoim imieniem i nazwiskiem napisałam po angielsku, że muzułmanie tak mają, że nienawidzą kobiet.
Pewien lewak z Liverpoolu o imieniu Andy D
***** się obruszył i powiedział "Whereas Poland isn't a champion at women's right, so don't fight bigotry with bigotry", czyli
Powiedziałam mu, że może Polska ma wady, ale i tak jest lepiej, niż w islamskich krajach.

To jest kolejny przykład, w którym regresywna lewica broni muzułmanów, a nie tych faktycznych ofiar...

PS Szkoda, że nie mam dowodu, bo i tak to szybko zostało usunięte.
#prawdziwewydarzenia #neuropa #4konserwy #bekazislamu #polityka #gorzkiezale #feminizm #regresywnalewica #rozowepaski #zerznietezfacebooka #facebook #bekazlewactwa no i trochę #muzyka #rock, choć nie powinnam tego tak tagować
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wotto: Polska i tak jest o niebo lepsza dla kobiet, niż kraje muzułmańskie. W kwestii płacy nie ma takich wielkich nierówności. Choć parę rzeczy przydałoby się zmienić, jak np. prawo antyaborcyjne.
  • Odpowiedz
No i ja nie mogłam tego dłużej znieść i swoim imieniem i nazwiskiem napisałam po angielsku, że muzułmanie tak mają, że nienawidzą kobiet.


@blablaelotrzydwazero: Ekstrapolowanie pojedynczego zachowania na całą populację muzułmanów, gdzie w niektórych krajach są oni bardziej liberalni światopoglądowo od "prawaków" z Polski nie jest mądre.. Mówiąc wprost popisałaś się po prostu głupotą.
Wyobraź sobie, że każdy człowiek jest różny i każdego ocenia się indywidualnie. Zjeb konkretną osobę, a
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: ja nie chcę być źle zrozumiały bo prawa kobiet to poważny problem w każdym kraju islamskim ale są kraje gdzie cała rzesza kobiet normalnie pracuje wychodzi ze znajomymi itd więc nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Ale ja nie generalizuję wszystkich muzułmanów. Wśród nich też się zdarzają naprawdę inteligentni ludzie. Poza tym, powiedzmy, że jak będę sławnym muzykiem, to wystąpię w jakimś kraju islamskim, bo wiem, że tam są też fani mojej muzyki. Tylko że zawsze zadawałam sobie pytanie, dlaczego Islam jest obecnie uważany za najgorszą religię, dlaczego jest tyle sprawców zamachów w Zachodniej Europie. Do tego zauważając co poniektórych facetów negujących prawa kobiet, do
  • Odpowiedz