Wpis z mikrobloga

@piaskun87: akurat akcyzę na alko a w szczególności na małpki i podobne litraże powinny być o 100% powiększone! Tyle tego syfu prymitywy zostawiają po krzakach, że aż się rzygać chce.
  • Odpowiedz
@Adam_wkladamispadam: sorki ale ja nie piłem nigdy maupek, a jak browar i wutka zdrożeją i ludzie przeniosą się na wutkem z mety to może więcej żuli się potruje metanolem :) czyli sytuacja win- łin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piaskun87: mnie podnoszenie akcyzy na alkohol nie przeszkadza bo nie pije jakos często. Natomaist uderzy to w reszte tego zapijaczonego narodu. I dobrze, ma boleć. Taka kara za bycie idiotami i wybieranie socjalnego rządu drugi raz z rzędu
  • Odpowiedz
akurat akcyzę na alko a w szczególności na małpki i podobne litraże powinny być o 100% powiększone! Tyle tego syfu prymitywy zostawiają po krzakach, że aż się rzygać chce.


@piastun: można uczynić opakowania żulodegradowalnymi tj. zwrotnymi. Wtedy gwarantuję że butelki pomałpkowe będą znikać w ciągu jednej nocy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Truskaweczka124 @piastun: byle by #!$%@? #!$%@? rodakom, ot naród polski XDD może lepiej stawiać na edukację, na jakies miejsca gdzie można na czilu się napić? Ludzie za granicą normalnie chleją winiacze w parkach i nikt się nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@piastun: #!$%@? chyba, jak mozna byc za podniesieniem jakichkolwiek podatkow/akcyz

()

Podnoszenie akcyz na środki które degenerują społeczeństwo i niesamowicie obciążają służbę zdrowia to jak najbardziej słuszne zadanie chociaż powinno najpierw się zakazać małpek i ogólnie małego litrażu alkoholi powyżej 10%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@piaskun87: ludzi chyba w tym wpisie #!$%@?ło xD serio ktoś wierzy że jak alkohol zdrożeje, to ludzie przestaną pić? Pewnie dlatego handel lewymi szlugami kwitnie. Podejrzewam że handlarze juz zacierają ręce na renesans lewych lekkich używek.
  • Odpowiedz