Wpis z mikrobloga

@pebl: patrząc na siniaki tej dziewczyny to naprawdę jej szkoda do tego on ma bekę a jej psychika już totalnie siada.Jak by to była moja córka to poszedł bym do prawnika i zrobił co trzeba.Nie wiem na co czeka jej matka.Tym bardziej że ma coś z łbem stwierdzone nie byłoby to trudne.Jak z nim nie była to była jakby to powiedzieć normalniejsza.
  • Odpowiedz
@Kwitek35: przecież ona całą swoją postawą prosi się o porządny oklep, po za tym sama okłada analczyka, a jak chce jej oddać to od razu go straszy policją, obdukcją, wujkiem i kij wie czym jeszcze, więc to nie jest tak, że ona biedna i poszkodowana, bo na dodatek go tyra psychicznie, a w ostatecznym rozrachunku p-----c psychiczna jest o wiele gorsza od fizycznej.
  • Odpowiedz
@Kwitek35: Tak Kwitku, był taki moment, gdzie właśnie pokazywała siniaki, mówiła, że Rafał jej zabrał telefon i pierścionek, ma dostać 250zł za streamy, nie ma kurtki, butów, nie ma wody i to było zupełnie real, nie udawała wtedy ani za grosz. Ona wie o układzie, nie wiem co tam dokładnie ustalili, ale ją wyjebią na tym najbardziej. Bo jedyne co ma to dach nad głową i siniaki. Reszty pewnie nie
  • Odpowiedz