Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: Też to widziałem. Mają ból dupy że nie mają senatu i próbują oczernić człowieka na którego nie mają haków. Wyborcy PiS to prostaki więc najlepiej pokazać że gość ma pieniądze - a jak ma pieniądze to pewnie kradnie. Lekarzyna tyle zarabia? Jak to tak? Polskjie rozkradajo intelygenci zasrani. Na produkcji by stanął albo w pole poszedł ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Żeby to jeszcze jakieś wielkie bogactwo było. Gościa po prostu stać na przyzwoitej wielkości mieszkanie w dobrej dzielnicy dużego miasta w tym kraju. Normalnie bajeczne bogactwo, nie ma opcji by uczciwie będąc wykształconym chirurgiem tyle się dorobić.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nawet nie znałem gościa to sprawdziłem na Wiki, to koleś jako chirurg, później ordynator oddziału a w końcu dyrektor szpitala miał 5k na rękę zarabiać? Gość moim zdaniem znacznie bardziej wart szacunku od wiekszosci tego #!$%@? politycznego ktora żyje tylko z polityki i się uczciwa praca nie brudzi.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: A premier jest jeszcze bogatszy i jakoś ich to nie boli. Ja #!$%@?. Uważam, że na najwyższych stanowiskach powinni siedzieć ludzie bogaci bo można wówczas domniemywać, że nie idą tam po kasę.
  • Odpowiedz
ten Jaguar chyba zepsuty skoro to nieruchomość.


@cozzezeszwecji: najlepsze że to może być 12-letni samochód produkowany w Indiach o wartości mniejszej niż 3-letnia Dacia. Spojrzałem na szybko to ceny się zaczynają od 25 koła za roczniki 2007-2008. Aczkolwiek nie twierdzę że takim jeździ :)
  • Odpowiedz
  • 1
@lakukaracza_ prawo do orędzia jest zapisane w zwykłej ustawie? Jeśli tak to podejrzewam, że szybko wpłynie poselski wniosek, żeby tylko prezydent i premier mieli prawo do orędzia.

  • Odpowiedz