Wpis z mikrobloga

Na to musi byc nowy post, g1, duza paka zawodnikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BooB @Wojtini1996

#fut
źródło: comment_S6BEqzp4RSGr5LIADBp7FDmGFDkfWcmh.jpg
  • 39
@Fifi7: w 18 nie trafilem przez caly rok, nic, kompletnie. Najlepszy drop Aguero i Özil, ale gowno byli warci, a od 19.....

To racja inwestować nie mam potrzeby, samo z paczek wypada, moze cos w tym jest, ze nie handluje?
@Ravalent: Trafilem Ibre scream i Keana baby, od wtedy mija 3 tygodnie i sam szrot w paczkach i pp. Z pp wijnaldum jeszcze ¯\_(ツ)_/¯ Niby nie mam prawa narzekac ale dzis nie oczekiwalem wiele zadowolilbym sie tym orsiciem z pp.
@Ravalent: Meh mi trzeciego dnia grania w futa wylecial Neymar i bylem dobrze ustawiony na start. Drop w tej fifce jest znacznie podkrecony bo grajac w 17 i 18 nie mialem tyle z dropow co przez pierwszy miesiac w 20. No i ogolnie nie polecam kupiwania paczek bo z nich nic nie leci a za te z nagród wrecz przeciwnie.