Wpis z mikrobloga

Kurczę, kupiłem odkurzacz xiaomi z kodem 50$/100. Na aukcji jest takie info zaznaczone w screenie że niby w 14 dni dostarczą przesyłkę. Tutaj link do aukcji: https://www.aliexpress.com/item/33016831284.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4fa04c4dJ6sW92

Po kupnie wchodzę w my orders a tam "Will be shipped within: 33 days 9 hours 28 minutes" . O co chodzi? Czy to info o dostarczeniu w 15 dni to fejk? Nie po to wziąłem wysyłkę z Polski by czekać na odkurzacz tak długo jak z chin :/

@AliPaczka może coś wiecie :P

#aliexpress
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozzi91: twoja sytuacja jest nietypowa bo zwykle czas realizacji nadania to 3-7 dni. tutaj zaszly wyjatkowe okolicznosci typu urlop sprzedawcy lub brak na magazynie. ja bym sie nie awanturowal tylko czekal cierpliwie. zawsze mozesz anulowac i kupic u innego sprzedawcy drozej.
  • Odpowiedz
@ozzi91: szkoda gadać, szkoda że 0 gwiazdek nie można dać, to jakaś kpina, nie po to zamawiam z Polski żeby czekać aż dostanąto z Chin i łaskawie podeślą mi kurierem
  • Odpowiedz
@Raadecki: pewnie tak, ale sprawdzam aukcje i dalej ma że z pl wysyła. A z Czech jak klikam to delivery time before 17/1/2020.... co nie napawa mnie optymizmem
  • Odpowiedz