Wpis z mikrobloga

@victor89: 8 to tam luz xd ja jeszcze na lvl 20 miałem mleczne obie 3. Poszedłem na przegląd a dentysta mówi, że ja mam chyba mleczne trójki i ciach na przeswietlenie. Okazało się, że normalnym się coś pomyliło i wrastaly się w podniebienie. Trzeba było jechac na operację rozcinania podniebienia żeby je wyciągnąć. Założyć takie naciągi I je dokrecac aby weszły do łuku. Po operacji zakleili mi buzię taka guma, nawet
@victor89: miałem dwie usuwanez jedna #!$%@? i wyszło w jakieś 3 minuty każda. Luzik każdy straszy ale to szybka akcja i nawet nie wiesz kiedy ci go wyciągnął. Jak zawsze mailem takie: 'to już koniec?" XD
Ja mam wszystkie 4 ósemki zatrzymane, narazie 1 mam usuniętą, ból jak się wyrzynała no nie do wytrzymania, po zabiegu tydzień opuchlizna i ketonalek setka, a portfel bolał jeszcze bardziej bo 750 zł taka przyjemność xD
@paaweuuu: @NieZegnamSieWoleWitac: @kAdi: @pawel-nedved: @Zangetsu: @Megawonsz_dziewienc: @JagniecymFuterkiemWalekPokryty: @Barto_: @niekompalityca: @Obles: @TheBestThing: @feelbeats:
@wielkiparasol: @tgqq: @Ten_typ_sie_patrzy:
Chciałem Wam bardzo podziękować za słowa otuchy i opowiedzieć jak było.
Średnio - to chyba najlepsze określenie.
Pan Doktor, młody bardzo miły, oglądnął prześwietlenie, zebrał wywiad i powiedział żebym się nie stresował.
Ekstrakcji podlegała górna lewa ósemka, z tego co mówił akurat