Wpis z mikrobloga

Po grałem i odradzam

Custom miecza polega tylko na skórkach i kolorach, tak samo zresztą jak statku i ubrań. ZERO ULEPSZEŃ. Drzewo umiejętności słabo rozbudowane,umiejętności korzystającej z mocy według mnie za mało. Check pointy(umierasz cofasz się do checpointa i wszyscy się odradzaja) Miecz świetlny jak by to napisać... Jest po prostu tępy, Geralt swoim mieczem robił większą sieczke z ludźmi. Skrzynki nie mają nic wartościowego (więcej skórek). Zrobiłem 3 planety i w sumie nic ciekawego nie znalazłem, jedyne zadania poboczne jakie do tej pory były to "szukaj więcej znajdziek i skrzynek na planecie" Z walka więcej zabawy podskocz 2 ciosy odskocz użyj mocy znów podskocz 2 ciosy itd. Aczkolwiek można kombinować

Grę oceniam po 5h gry,według mnie fabuła nie przewiduje zadań na więcej niż 30-35h.
EA wypuściła potworka jak ME:Andromeda więc nie ma co się dziwić że zablokowali dostęp do wersji próbnej.
W mojej ocenie gra NIE jest warta swojej ceny, lepiej poczekać na jakąś wyprzedaż na steamie/allegro i kupić za max 60 zł.

#jedithefallenorder #ps4 #
  • 6
@MrRenegat:

W mojej ocenie gra NIE jest warta swojej ceny, lepiej poczekać na jakąś wyprzedaż na steamie/allegro i kupić za max 60 zł.


Na PC za tyle właśnie można ograć, gra jest dostępna w Origin Access Premiere
@MrRenegat: jeszcze w ta gierke nie gralem ale okreslenie "potworek" w ogole tu nie przytaje wnioskujac po materialach, ktore widzialem. slyszalem, ze dekapitacje celowo nie obejmuja ludzi a tylko roboty i kosmitow.