Wpis z mikrobloga

ja obstawiam wg takiego scenariusza
ewka i tak miała wylecieć, bo się pcha kamila na finał (dla dzieciaków coś zbierał, udziela się charytatywnie, dobry materiał) no i zrobili to spektakularnie, ewka się poświeciła, niewiele, bo i tak już uchodziła za zjebkę, a jeszcze kamil jej powiedział, ewka, nie ważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili, żeby cię zapamiętali, no i odstawili szopkę
zastanawiam się tylko, czy natan był w nią wkręcony czy nie, ona nie umie grać, więc może wytłumaczyli jej dopiero po scence, o co biega,
a kamilek ilu zyskał fanów, teraz pół polski się nad nim użala i roni łezki, jaka to ździra mu się trafiła i jak perfidnie go zostawiła, a mz jedyną ofiarą tu może być natan
kamilek i ewcia, będą się mieli świetnie, ze sobą, po programie

#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@zabajona13: prawie dwa miesiące uczestnicy dowalają kolesiowi i poza jedną akcją z krzesełkami (która odniosła efekt odwrotny i mocniej go zaczęli najeżdżać) nie robią nic żeby zażegnać sytuację, potem mu wrzucają laskę, która na oczach 300 tys. widzów go spławia dla innej pozującej na dresa. No strasznie go pchają xD
  • Odpowiedz
@zabajona13: już pominę to, że Kamila nie trawię ale moim zdaniem to nie jest profil człowieka, który wpisuje się w tefałenowe przesłanie, żeby go pchali do wygranej. Wyleci gdzieś blisko finału.
  • Odpowiedz
@esio4123: produkcja pewnie sobie zakłada różne scenariusze finału i niektórych tak jak Malwinę dzisiaj w odcinku wybiela, ale to nie zmienia faktu, że tam nie ma nikt rozterek, że Kamila tu trzeba chronić i przepchać za wszelką cenę. To jest dla nich zwykły produkt, jest Kamil jest oglądalność, ale równie dobrze mogą pozbyć go się jak Darłaka przed finałem.
  • Odpowiedz
@zabajona13: wszystko tam kręci się wokół niego, bo jest najbardziej kontroweryjną postacią. Ale za dużo sobie wyobrażasz jeśli myślisz, że produkcji zależy na jego finale. To jest najbardziej niedorzeczna rzecz jaką można wywnioskować, a jednak część ludzi to robi. Dla nich Kamil to cytrynka, a liczy się to ile mogą z niego wycisnąć. Tam nikt nie ma skrupułów, dopóki są zyski, bo Kamil nakręca sytuacje to im jest przydatny. Jak przestanie
  • Odpowiedz
@muwieszeptem:
trochę sama sobie przeczysz, wiadomo, że kamilek jest maszynką do robienia pieniędzy, ale też wiadomo, że na pewno produkcji "nie zależy" na nim, i nie chce mi się sprawdzać, ale ja takiego słowa nie użyłam, bo kamilek jest tylko produktem, ale gdzie pchają i nie wiem, dlaczego to aż takie niedorzeczne, jeśli została ich garść, jeśli nie do finału?
nie wyobrażam sobie aby jakiejś maszynce do robienia pieniędzy na czymś/
  • Odpowiedz