Wpis z mikrobloga

@Rustex2: to się nadaje tylko na złom, ma tragicznie działające analogi z dużą martwą strefą.Nie do użytku w grach wymagających jakiejkolwiek precyzji. Co do psucia to przeważnie po 2 miesiącach nie ma nawet sensu tego naprawiać.
  • Odpowiedz
@Rustex2: Sam mam takiego i działa normalnie, nie różni się zupełnie niczym od orginalnego. Mam chińczyka jakieś 5 miesięcy. Mój brat ma też takiego od ponad roku i nic z nim się nie dzieje. Więc czy warto? jeżeli nie potrzebujesz go na już i masz budżet ograniczony to bierz.
  • Odpowiedz
@sapkrzys:prawy analog w lewo/dół też działa normalnie przy minimalnym wychyle ? Pad ma reagować przy minimalnym ruchu drążka, a nie jak go wychylisz prawie o połowy.
W tych padach nie są montowane oryginalne analogi Alps.
  • Odpowiedz
@sapkrzys: Dzięki za opinię, a można jeszcze prosić o więcej szczegółów o zakupie? Też kupowaliście na allegro za te ~50zł? Jakieś porady przy wybieraniu ofert?
  • Odpowiedz
@Rustex2: tam masz komentarz na tej aukcji że pad rozsypał się już po miesiacu. Być może trafisz na takiego co będzie działał tak jak sapkrzys napisał
  • Odpowiedz
@vin88t: Tak, widzę. Być może trafie na dobrego pada, być może nie, kochane podróbki. Dzięki za opinie panowie, muszę przemyśleć temat, czy się w ogóle to opłaca.
  • Odpowiedz