Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili w Żabce,
Kupiłem 2x kinder country i 1L wody żywiec, przy kasie zapłaciłem telefonem i pojechałem do domu.
W domu zerknąłem na telefon i pobrało mi z konta 26,59zł, a to już nie pierwszy raz gdy zostałem oszukany w tym sklepie, ale zazwyczaj były to mniejsze kwoty ok 1,2zł i nie chciało mi się wracać. Od razu pojechałem spowrotem do sklepu i już na wejściu je*** karyna mówi jak mnie zobaczyła, "o kurcze chyba przypadkiem panu papierosy przejechałam bo leżały na kasie". Patologiczny podludź dolicza ludziom, którzy płacą kartą fajki do rachunku, które zapewne później kopci. Zabieram się zaraz za pisanie jakiejś skargi, chociaż pewnie będą mieli to w dupie.
#zalesie #zabka #polska #bekazpodludzi
  • 168
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1251
@wscieklybyk: hahaha zawsze mam w sklepach będę z kretynów co przykładają kartę/telefon do terminala zanim wyświetli się na nim kwota. Poczekaj, ta sekunda zaoszczędzonego czasu na przeczytanie cię nie zbawi, a na pewno uratuje przed taki sytuacjami. Zresztą, nie trzeba tu oszustwa - w niektórych sklepach kasjerzy muszą ręcznie wpisać kwotę na terminal. Wystarczy że źle wstawi przecinek czy coś kliknie podwójnie i zamiast 10 zł zapłacisz 100. Masz nauczkę, ciesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@siemiuk: @wscieklybyk: @Tajny_agent_CIA: oczywiście jeżeli babka specjalnie nabiła te pety żeby okraść OPa to zasługuje na lincz. Jak niespecjalnie to też jest rażące zaniedbanie, nieładnie. Natomiast nie zmienia to faktu że zachowanie OPa jest godne pożałowania i nie dziwię się że setki ludzi się nacina jak nie sprawdza cyferek na terminalu