Wpis z mikrobloga

POLSKA POLECI DO IZRAELA. BONIEK DLA „PS”: DOSTALIŚMY GWARANCJE


Aaaa... jak Pan Boniek przylatuje to przestajemy strzelac xDD

K---a od kogo on dostal te gwarancje?
Ciekawe co zapewniaja dla kibicow skoro wladze izraela pozamykaly szkoly, ludzi do bunkrów chowaja, polski MSZ odradza wyjazdu do Izraela, a Rudy wysyla tam reprezentacje i kibicow xD

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/izrael-polska-mecz-reprezentacji-polki-zgodnie-z-planem-odbedzie-sie-w-jerozolimie/7rnmfkx?utm_source=www.przegladsportowy.pl_viasg_przegladsportowy&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
#reprezentacja #pilkanozna #boniek #bliskiwschod #izrael
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FantaZy: lotnisko w Tel Awiwie funkcjonuje normalnie, w Jerozolimie jest spokojnie. Gdyby przenieśli mecz np na Cypr, to co zrobiliby z kibicami? 2 tysiące Polaków leci do Izraela, ma zabukowane bilety, zarezerwowane hotele itd.
  • Odpowiedz
@FotDK: tak, każdy kupujący tanie bilety w wizzair albo ryanair zawsze dokupuje ochronę biletów na wypadek przeniesienia meczu w inne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie oszukujmy się, sam byś tego nie kupił.
  • Odpowiedz
@FantaZy:

polski MSZ odradza wyjazdu do Izraela


Masz jakiegoś linka na to? Ja znalazłem tylko komunikat z ambasady RP w Izraelu ale dotyczy on

odradza wszelkie podróże do Strefy Gazy i obszarów bezpośrednio z nią graniczących
  • Odpowiedz
@FantaZy: to akurat już tylko Twoja interpretacja. Za rzecznikiem prasowym MSZ (źródło)

Odradzamy podróże do Strefy Gazy i regionu, które z nią graniczą. To istotne, bo rekomendacja nie dotyczy całego kraju, a tylko jego regionu. Jeśli chodzi z kolei o sam Izrael jako kraj, zalecamy szczególną ostrożność - podkreśla Ewa Suwara. Podobny komunikat można znaleźć na stronie internetowej MSZ.


Zakładam więc, że nie znalazłeś czegoś więcej niż ja
  • Odpowiedz