Wpis z mikrobloga

Gdy pierwszy raz natrafiłem na instagram gigachada Mario Rodrigueza Jr. pomyślałem: "Chce umrzeć i zreinkarnować się w takim ciele". Mówię to jako heteroseksualny 25 letni mężczyzna.
Czy wyobrażasz sobie jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś urodził się z jego kodem genetycznym? Ci którzy śledzą na bieżąco moje wysrywy, wiedzą, że ostatnio doświadczyłem uczucia bycia podrywanym przez kobietę ("Blackpill_RAW, wstawaj zesrałeś się", za 3...2...1...). Doznałem tego pierwszy raz od dwóch lat. Pomimo, iż przez bycie piwniczakiem i tak nie potrafiłem tego wykorzystać, to dało mi to ogromy boost do pewności siebie i poczucia własnej wartości. To uczucie gdy to kobieta się o Ciebie stara jest po prostu nie do opisania. Jest to coś co sprawia, że mężczyzna może latać... Każdy uśmiech, każda mikroreakcja pokazuje Ci, że jesteś wartościowym facetem. Kimś godnym zainteresowania. Kimś o kogo warto się starać...
Niestety pewnie następna taka sytuacja w moim przypadku nieprędko będzie miała miejsce...
Wiem, że wielu z Was NIGDY nie doświadczyło, czegoś takiego w przeciągu całego swojego życia...
A teraz wyobraź sobie, że wyglądasz jako Mario Rodriguez Jr...
Sama Twoja obecność sprawia, że kobietom cieknie po nogach... Gdziekolwiek się nie zjawisz... ZAWSZE i WSZĘDZIE! Młodym czy starym, czarnym czy białym, wolnym czy zajętym...
Nieważne! Ty wygrałeś loterię genetyczną!
Cała biologia jest po Twojej stronie!
Kobiety mogą Ci się opierać na poziomie świadomym, ale ich mózg już zdecydował...
One pragną Twoich genów bardziej niż pragną oddychać! Ich podświadomość dąży do bycia zapłodnioną przez Ciebie! Chcą by ich potomstwo powstało z Twojego materiału genetycznego!
Jesteś w końcu gigachadem... Należysz do 0,000001% najlepszych genetycznie mężczyzn. To oznacza, że na całej planecie jest tylko około 80 samców mogących się z Tobą mierzyć!
Przypominasz sobie swoich szkolnych oprawców? Tych którzy Cię gnębili? Zabierali Ci kanapki? A jak próbowałeś się postawić, to dostawałeś uwagę do dziennika, bo nauczycielki "nie obchodzi kto zaczął, tylko kto skończył", i cała klasa miała Cię za frajera. Pamiętasz to?
W szkole to Ty byś gnębił Chadów! To oni byliby Twoimi pachołkami i się przed Tobą płaszczyli! Wszystkie koleżanki z klasy rywalizowałyby o Twoją uwagę... Chciałyby Ci zaimponować... To TY byłbyś nagrodą! Najlepszym możliwym samcem do rozpłodu!
Niestety, los nie jest sprawiedliwy...
Urodziłeś się tak jak większość mężczyzn na tym świecie, jako samiec beta. Podrzędny, o słabych cechach fizycznych i mentalnych. Urodziłeś się odpadem genetycznym o niskim poziomie testosteronu. To przekłada się na brak skłonności do współzawodnictwa. Nie potrafisz walczyć o swoje. Od najmłodszych lat byłeś poniżany. Uznawany za kogoś gorszego. Kobiety mijane na ulicy czy w sklepie, w najlepszym wypadku traktują Cię jak powietrze, a w najgorszym jak g*wno.
To wszystko tylko dlatego, że Twoi rodzice obdarowali Cię wybrakowanym kodem DNA....
#przegryw #gigachad #chad #blackpill #redpill ##!$%@? #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
B.....W - Gdy pierwszy raz natrafiłem na instagram gigachada Mario Rodrigueza Jr. pom...

źródło: comment_r93CltqvI12qzG4dm8jRZ5Cm2W7k0MMx.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
Niby XXI wiek, ogromny dostęp do informacji o społeczeństwie, historii, biologii. Niby tolerancja, rozwój, wartości wyższe i postmodernizm. Opanowaliśmy wiele chorób, radzimy sobie z głodem, mniej wojujemy, upowszechniamy dostęp do kultury, technologii, generalnie minimalizujemy ciężar złego urodzenia. Całe biblioteki wypełnione systemami filozoficznymi, receptami na szczęście, analizami. Prawie już 8 miliardów ludzi na planecie koegzystuje i się ciągle rozmnaża. Żyje nam się ogólnie nienajgorzej w porównaniu do przeszłych zawirowań dziejowych. Ale nie, #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: zwykły typ, który poświecił dużo pieniędzy i czasu na doprowadzenie swojej sylwetki do dobrego poziomu. Przestań #!$%@?, weź się za siebie, zainwestuj w kosmetyki. Jak przestaniesz być jak większość typowych przegrywów zwykłym chudym lub zatłuszczonym plackiem ze zrogowaciałą piętą, ubierzesz się z klasą i zaczniesz używać czegoś lepszego niż bruno banani to nagle okaże się, ze Juan Arcadio Morales junior ze zdjęcia może Ci czyścić buty.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Jestem kobietą. Czy ze mną jest coś nie tak, że ten koleś, jak i inni przedstawiający ten typ urody mi się kompletnie nie podobają? Czy tylko na mnie nie robi wrażenia ta zarysowana szczęka, opalenizna i ten zarost? Dla mnie ten koleś w ogóle nie ma męskiej urody. Dla mnie on jest tylko ładny. Wiem, że to typowo przedstawiciel tagu #chad i #wygryw ale cholera,
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Nie, brzydki na pewno nie jest, jest przystojny według wszechobecnych kanonów piękna u facetów, tylko dla mnie to nie to. Nie ma w nim tego czegoś, czegoś co może zaintrygować. On jest po prostu ładny, ale też nijaki. Dla mnie, oczywiście.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Na przykład - Adrien Brody. Nie jest on klasycznym przystojniakiem, może nawet ktoś powie, że jest brzydki, za duży nos, ale dla mnie ma coś w sobie właśnie w swojej nietypowej (ale też męskiej) urodzie.
  • Odpowiedz