Wpis z mikrobloga

@Tomek_Gda: z nim sprawa wygląda tak: albo tylko udaje takiego debila i trochę biedaka bo już go tutaj wystalkoali i mają jego foto i się boi o swój majątek. albo jest po prostu debilem. tak jak pisze @rysiekryszard gdybym ja o BTC dowiedział się nie 2 lata temu tylko 5 czy 8 jak amelcio to a) nie bawiłbym się teraz jakieś shity żeby zarobić,
b) nie miałbym problemów z oddaniem komuś
@blacktyg3r no trochę niby tak. Ale nie do końca. Wszystko zależy od charakteru a ja mam taki trochę zbieracza. Więc gdybym dowiedział się o btc w czasie facetów po 25btc/claim to pewnie trochę bym tego pozbieral.
@WhiskeyIHaze: ja kiedyś miałem, ale to były późne lata 90' i nie wydaje mi się aby dziś były one warte miliony...

Chociaż wsumie zbierając kryptowaluty nie ma się przynajmniej problemu z ich składowaniem, bo nie zajmują fizycznie żadnego miajsca i nie da się ich fizycznie uszkodzić.
@kamil-wasniewski: ja np. na większości z tych gier na ps3, a w sumie na wszystkich, które sprawdziłem, jestem do przodu. no nie miliony ale z 30% jest :D
a te tazosy na olx nawet po 500zł chodzą za całą kolekcję. chociaż pewnie nikt ich za tyle nie kupi. na ebay całe kolekcje są w granicach 10 funtów. przegrałeś życie, tyle Ci powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiskeyIHaze: no trzeba było zbierać niepotrzebny szmelc i potem go opchnąć za grube miliony... Tylko gdzie bym to wszystko składował... Już wiem kupiłbym magazyn... Najpierw jeden, potem następny i tak po kolei, aż w końcu został bym magazynowym poyrntatem w Polsce... Potem zaczął bym ekspansję na cały świat... A to wszystko tylko po to by móc składować moje tazosy