Wpis z mikrobloga

#ubierajsiezwykopem #modameska - ostatnio narzekałem, że spodnie 200-300zł, buty 250-400zł, kurtka 500zł w górę, itp. itd. wiecie co, nie ubieram się jak jakiś burżuj, ubieram normalne ubrania, żadnych versacze sracze... ale i tak znajdzie się zawsze cymbał, który twierdzi, że on kupuje spodnie za 50zł, a buty za 40zł. No k---a mać ;) To Ty chyba się ubierasz na wyprzedaży w Lidlu :) Nie ubrałbym spodni za 50zł, choćby przez samą świadomość, że noszę $15 na dupie (jakość pewnie taka, że to odpad z chińskiej fabryki)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prohackuser dla mnie cena nie gra aż takiej roli, ale w obie strony. Jak coś jest ładne a tanie to biorę, analogicznie w drugą stronę, ale bez skrajności. Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś w lumpie kupuje i próbuje ci w mówić że to jest rozsadne i mądre i jak kupujesz w normalnych sklepach nowe to jesteś debil. XD
  • Odpowiedz
@JamesW: no faktycznie, bez przesady, mam ładne swetry z reserved, firma smogg, kosztowały mnie 50zł w dobrych przecenach, ale nie ukrywajmy... to są 1 razówki, 4 prania i wygląda jak sweter żula :D
  • Odpowiedz
@laventel no ja nie napisałem że to coś złego, tylko coś złego jest wmawianie że ktoś kto nie kupuje w lumpie to debil nie znający życia i oszczędności xD

Sam osobiście bym nie kupił, ale nie gardzę czy nie wyśmiewam ludzi kupujących tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: a nawet nie wiesz (albo może właśnie wiesz ;d) jak duży jest problem żeby kupić coś co się nie s-------i kolokwialnie mówiąc po jakimś czasie. Ja na razie temat w sumie olałem. Ale to też ta kwestia że chciałbym mięśnia nabyć trochę to postanowiłem znosić to co mam i wiąże się to też z innymi sprawami - oprócz finansowych, jestem naprawdę, w stanie dać więcej kasy za coś co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: dołożę milion i zakupie audi A7, jakiś dom no i zafunduje sobie koniecznie lekcje niemieckiego żeby to jakoś wyglądało


Ale jak najbardziej rozumiem o czym piszesz, mam sporo takich rzeczy polubownych na Instagramie dla inspiracji
  • Odpowiedz