Wpis z mikrobloga

@ripleyx: Jeśli będziesz odpowiednio nastawiona i aż tak ważny będzie dla ciebie wygląd to nigdy nie będziesz z niego zadowolona, zawsze coś znajdziesz. Poza tym uważam, że lekko cofnięta żuchwa u kobiet jest słodka. Zresztą to też kolejny przykład do mojej tezy, że kobietom łatwiej wyglądać ładnie
  • Odpowiedz
@Thachi: Wady kostne to nie tylko wygląd ale głównie kwestia zdrowia i ja uważam, że takie rzeczy powinno się leczyć a nie wmawiać sobie, że dobrze jest tak jak jest i męczyć się ze skutkami
  • Odpowiedz
@Sojer: Dzisiaj jest drugi dzień i już wczoraj wieczorem czułam się dobrze, trzeba się tylko liczyć z lekkim bólem, rozerwaniem ust, bólem gardła czy opuchlizną, opuchlizna to kwestia indywidualna ale znika zwykle po ok dwóch tygodniach, przez pięć dni ma się założone plastry, później ma się zestawy ćwiczeń na mimikę, ja bardzo dobrze znoszę wszystkie operacje więc dla mnie to drobnostka ale nie powiem ci jak ty mógłbyś się czuć
  • Odpowiedz
@Thachi: U ciebie może nie wpływać ale często skutkami są migrenowe bóle głowy (tak jak u mnie), paradontoza, ścieranie się zębów, próchnica, wady wymowy, problemy z oddychaniem, problemy ze stawami, nieleczone wady pogłębiają się i dają też skutki zdrowotne w starszym wieku, ja nikogo nie namawiam bo każdy sam musi ocenić swoją sytuację ale nie popieram męczenia się dla idei żeby tylko pokazać, że wygląd nie ma dla mnie znaczenia
  • Odpowiedz
@Thachi: Gdyby tak było to nie myślałbyś o operacji, nie chodziłbyś do fryzjera, nie próbowałbyś dbać o cerę i nie cieszyłbyś się z tego, że jednak jesteś wyższy niż myślałeś i że ważysz mniej
  • Odpowiedz
@Thachi: Już mówiłam, ja ani nikogo nie namawiam ani nie zniechęcam tylko nie chciałabym, żeby ludzie tak demonizowali takie operacje i ze swoim podejściem „ja nie zwracam uwagi na swój wygląd, nie to co wy pustaki” nie jesteś wcale lepszy od ludzi, którzy to leczą bo twoje podejście jest oparte na strachu i ty całe życie będziesz się tak naprawdę na tym skupiał mówiąc sobie, że wcale ci to nie
  • Odpowiedz