Wpis z mikrobloga

@m_bielawski: niebieska tarcza - niebieski pasek, białe indeksy - biały pasek, złoty pierścień bezela - pomarańczowy pasek. tak sobie kombinowałem jak zamawiałem, teraz przyznam że nie jestem zachwycony, ale w ogóle nato to nie moja bajka i raczej nie będę nosił w ogóle... nie zmieniam na bransoletę tylko dlatego, że za dużo z tym roboty, zamówiłem 9 różnych pasków (bo szczęśliwie praktycznie wszystkie zegarki mam 22) i jak przyjdą to
  • Odpowiedz
ps - u Ciebie też kolorowo przecież ;)


@kabzior: No tylko że u mnie kolory paska są takie same jak zegarka :) To złoto i perła jednak mi się trochę gryzą z pomarańczą i granatem. I jeszcze masz czarne sprzączki (czy jak to się tam nazywa). No za dużo IMO :)

Właściwie to nie wiem czy jakieś nato będzie mu pasowało, ale próbowałbym chyba z jednolitymi. Może granatowy?
  • Odpowiedz
@m_bielawski: mam jeszcze tylko w biało-niebieskie paski który wziąłem do zegarka z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami. ale nie noszę. w ogóle nie pasuje mi nato jak pisałem.
nadchodzą skórki - ciemnoszara klasyk, czarna gładka matowa, jasnożółta krokodylkowa, ciemnogranatowa zamszowa, ciemnobrązowa lotnicza z dziurami, jasnobrązowa lotnicza z pinami, ciemnoczerwona z kontrastową nicią, ciemnozielona zamszowa i brązowa olejowana. coś się dobierze... a jak nie to wrócę do bransolety.
  • Odpowiedz