Wpis z mikrobloga

Taka refleksja:


1. Macie w rodzinie niepełnosprawną dziewczynę uzależnioną od agresywnego konkubenta.

Niech pomyślę... Agresywna Gocha i niepełnosprawny, lekko opóźniony i słabo mówiący po polsku Jaca.

2. Proponujecie im mieszkanie w warunkach urągającym jakimkolwiek standardom.

Hmm... Stara kamienica, bez łazienki, bez okien, bez gazu, ze słabą instalacją elektryczną, bez centralnego ogrzewania, w której nocują okoliczne lumpy. Czyżbyś opisywał Urzędniczą?

3. Dajecie im dostęp do internetu by odpalili kamery

Może być swiatłowód od Orange, zamówiony przez knura i 4 kamery filmujące Gochę/Jacę nawet w nocy?

4. Przynosicie im wódkę, dragi, stroje erotyczne by robili "show"

Wódka jest, dragi są. Brakuje tylko erotycznych strojów. Zamiast tego mamy srakę głównej aktorki na wszystkich meblach, ciuchach, itd.

5. Siedzicie na kompie i oglądacie to wszystko na kamerach, włącznie z przemocą, patrząc na licznik pieniędzy.

Powiadasz, że siedzimy na kompie W HOTELU, oglądamy to wszystko na kamerach, patrzymy na licznik pieniędzy i wydajemy polecenia małpkom pisząc na czacie albo dzwoniąc na ich telefony. Skąd ja to znam...

Dla mnie oni w #!$%@? przebili Daniela Magicala, bez jaj

W czym przebili? Obłudny knur robił dokładnie to samo z własną matką...

@RafonRafonEssa:
#danielmagical
#patostreamy
#rafatus
  • 5
bo własnym ryjem też świecił


@RafonRafonEssa: To dlatego założył konto na Gochę i Jacę próbując wszystkim wmówić, że "mama sama chce streamować, ja jej zabronić nie mogę"?

Tucznik zrobił z Urzędniczej melinę, a z własnej matki obsraną niewolnicę, zarabiającą na kolejne elekroniczne gadżety swojego synalka. Przez ostatni rok smalec tylko wpadał, odpalał streama i uciekał na całe dnie na hotel, a małpki niech urządzają libację, robią show i zarabiają na swojego
@vegeciak: Jaca przy pani mającej wiecznego smaczka na robaczka to wyżyny intelektualne, profesor uniwersytecki. Marlena jest konkretnie #!$%@? umysłowo, od samego słuchania jej #!$%@? więdnie i traci się wiarę w ludzkość... Ona nawet nie potrafiła by wezwać karetki jakby jej analnemu księciu naprawdę się coś stało. Jaca na Urzędniczej, robił remonty, gotował, chodził po zakupy dla swojej zapijaczonej damy z taterką żeby ta z głodu nie zdechła razem z kulawym synem.