Wpis z mikrobloga

Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD Nie mogli się pogodzić, że marsz przebiegł w tak miłej i pokojowej atmosferze.
Cześć z tęczowych dodawała zdjęcia sprzed 6 lat, inni zaś gejowskie fotki łącząc je z marszem ... obraźliwe teksty, wszystko to, żeby pokazać swoją sławną tolerancję. Bo wiecie, RÓWNOŚĆ, wolność, demokracja działa tylko w jedną stronę ¯_(ツ)_/¯ No i jeszcze to blokowanie marszu... #bekazpodludzi #bekazlewactwa #marszniepodleglosci #polska
c.....t - Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD ...

źródło: comment_xB95sxnfKRhexodrQp456QIjzowHLdel.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crest

Cześć z tęczowych dodawała zdjęcia sprzed 6 lat


XD tak jak prawaczki, którzy w swoich wysrywach krytykujących marsze równości, dodawają zdjęcia zrobione kilka lat temu w innych krajach.
  • Odpowiedz
@rzep wkleiłeś posty ludzi którzy reagują na szkalowanie ich i hejt że strony lewicy, choć neuropki powinny być tolerancyjne i dać świętować innym ludziom tak jak chcą. Prawa maszerujacy nie łamią (jeśli chodzi race odsyłam do wyroku sądu) w przeciwieństwie do posłanki SLD hańbiacej urząd. Niestety tak to wygląda że jak ktoś był na marszu to łapie się za głowę co media gadają. W tym roku wziąłem różową (nie faszystke, nawet
  • Odpowiedz
@crest: Heh, czuję się za każdym razem urażony jako, że utożsamiam się z większością lewicowych postulatów, tym, że niby miałbym się cieszyć z jakichś rozruchów i burd. Co wy macie w głowach za obraz ludzi? Wg mnie to świetna sprawa, że nie było zamieszek. Jednak ludzie potrafią zachować kulturę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: bo jak nie jesteś z nimi, to musisz być najgorszy i wszystkim życzyć jak najgorzej. Ot, plemienna logiką, sugeruję olać, szczególnie że zazwyczaj tak piszący nie są w stanie wyjść poza "ból dupy!!!!!0ne1" i za wiele sensu w tym nie ma.
  • Odpowiedz
Nie będę też tolerował takiego karygodnego zachowania

A teraz proszę przeprosić, za oskarżanie mnie o projekcje


@crest: Pora zejść na ziemie, nie jesteś panem dyrektorem wykopu aby się tak zachowywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz