Wpis z mikrobloga

  • 536
Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD Nie mogli się pogodzić, że marsz przebiegł w tak miłej i pokojowej atmosferze.
Cześć z tęczowych dodawała zdjęcia sprzed 6 lat, inni zaś gejowskie fotki łącząc je z marszem ... obraźliwe teksty, wszystko to, żeby pokazać swoją sławną tolerancję. Bo wiecie, RÓWNOŚĆ, wolność, demokracja działa tylko w jedną stronę ¯_(ツ)_/¯ No i jeszcze to blokowanie marszu... #bekazpodludzi #bekazlewactwa #marszniepodleglosci #polska
źródło: comment_xB95sxnfKRhexodrQp456QIjzowHLdel.jpg
  • 46
@crest: to ze gosc wrzuca rzeczywista fotke z MN to twoim zdaniem bol dupy? Zaprzeczasz faktom ze na MN byli zamaskowani, agresywni frustraci? Rozumiem ze wrzucanie memow to twoim zdaniem bol dupy - zatem bawi mnie jak prawactwo ma bol dupy chocby o Grete Thunberg bo nie ma dnia bym nie widzial w goracych mema z nia.

A teraz proszę przeprosić, za oskarżanie mnie o projekcje.


@crest: wykopek poczul sie
@AgentGRU zapytałeś się, to ci odpowiedziałem. A ty coś bełkoczesz o Grecie. Skoro wykop nie jest taki poważny, to po co się tak ciszkasz i chciałeś dowody? Dałem ci je, to teraz pajacujesz, bo ci się głupio zrobiło XD Może lubisz gejowskie fotki, ale to nie jest na miejscu, tak samo jak "szkalujesz plusujesz" wyraźny ból dupy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@crest

Cześć z tęczowych dodawała zdjęcia sprzed 6 lat


XD tak jak prawaczki, którzy w swoich wysrywach krytykujących marsze równości, dodawają zdjęcia zrobione kilka lat temu w innych krajach.
@rzep wkleiłeś posty ludzi którzy reagują na szkalowanie ich i hejt że strony lewicy, choć neuropki powinny być tolerancyjne i dać świętować innym ludziom tak jak chcą. Prawa maszerujacy nie łamią (jeśli chodzi race odsyłam do wyroku sądu) w przeciwieństwie do posłanki SLD hańbiacej urząd. Niestety tak to wygląda że jak ktoś był na marszu to łapie się za głowę co media gadają. W tym roku wziąłem różową (nie faszystke, nawet nie
Nie będę też tolerował takiego karygodnego zachowania

A teraz proszę przeprosić, za oskarżanie mnie o projekcje


@crest: Pora zejść na ziemie, nie jesteś panem dyrektorem wykopu aby się tak zachowywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD


@crest: na 1001 wpisów o tym jakiego to lewaki nie mają boku dupy nie trafiłem na żaden wpis z faktycznym bólem dupy