Wpis z mikrobloga

Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD Nie mogli się pogodzić, że marsz przebiegł w tak miłej i pokojowej atmosferze.
Cześć z tęczowych dodawała zdjęcia sprzed 6 lat, inni zaś gejowskie fotki łącząc je z marszem ... obraźliwe teksty, wszystko to, żeby pokazać swoją sławną tolerancję. Bo wiecie, RÓWNOŚĆ, wolność, demokracja działa tylko w jedną stronę ¯_(ツ)_/¯ No i jeszcze to blokowanie marszu... #bekazpodludzi #bekazlewactwa #marszniepodleglosci #polska
c.....t - Takie bólu dupy, jak wczoraj miały nasze lewaczki, to świat nie widział XD ...

źródło: comment_xB95sxnfKRhexodrQp456QIjzowHLdel.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@crest: póki co, z tego co widzę, to jak narazie jest więcej postów śmiejących się z rzekomego bólu dupy lewaków niż faktycznego bólu dupy
  • Odpowiedz
@crest: jak to marsz przebiegł w pokojowej atmosferze? Przecież tam idą sami faszyści, rasiści i ludzie nienawidzący środowisk LGBT, którym w głowie tylko jedno
  • Odpowiedz
@crest: ja tam mam poglądy bardziej na lewo, niż na prawo, ale cieszę się, że tak to wyglądało. Jedyne, czego brakuje, to pozbycia się stamtąd zielonych szmat ONR, bo oni z patriotyzmem mają wspólnego tyle, co i przeciwna strona.
  • Odpowiedz
@crest: to ze gosc wrzuca rzeczywista fotke z MN to twoim zdaniem bol dupy? Zaprzeczasz faktom ze na MN byli zamaskowani, agresywni frustraci? Rozumiem ze wrzucanie memow to twoim zdaniem bol dupy - zatem bawi mnie jak prawactwo ma bol dupy chocby o Grete Thunberg bo nie ma dnia bym nie widzial w goracych mema z nia.

A teraz proszę przeprosić, za oskarżanie mnie o projekcje.


@crest: wykopek poczul sie
  • Odpowiedz
  • 2
@AgentGRU zapytałeś się, to ci odpowiedziałem. A ty coś bełkoczesz o Grecie. Skoro wykop nie jest taki poważny, to po co się tak ciszkasz i chciałeś dowody? Dałem ci je, to teraz pajacujesz, bo ci się głupio zrobiło XD Może lubisz gejowskie fotki, ale to nie jest na miejscu, tak samo jak "szkalujesz plusujesz" wyraźny ból dupy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz