Wpis z mikrobloga

@DeoLawson: Być może jeszcze nie rozkminiłem UI ale na pierwszy rzut oka. W portfelu akcyjnym nie ma tak podstawowych danych jak:
- cena kupna
- cena zamknięcia z ostatniej sesji
- % zmiany od kupna
- strata/zysk w PLN
- Za każdym razem trzeba rozwijać zakładkę "szczegóły" żeby zobaczyć stan rachunku.
@m00n: Dzięki. Nie sądziłem, że może być aż tak źle, to już bank BPS mimo, iż ma program do obsługi konta sprzed dosłownie jakichś 10 lat, jest o wiele bardziej funkcjonalny i przejrzysty.
@m00n: Dno, nie uśmiecha mi sie sprzedawać akcji bo będe musiał opłacić podatek a jestem na mocnym plusie w tej chwili... Ehh, brak ceny kupna to jakiś żart. Nie mówiąc już o tym, że zniknęła mi historia transakcji, a mam spółki z których dywidendy muszę się rozliczać indywidualnie bo nie są zarejestrowane w Polsce...
@m00n: O BOŚiu słyszałem same dobre opinie, ale o db też taką miałem i w dodatku z niższą prowizją, mimo pewnych niedogodności typu tylko notowania mobilne i przestarzały interfejs to nie narzekałem. A w Saxo banku masz pełnoprawny rachunek czy to będą CFD jak w Degiro ?
@DeoLawson: w Saxo jest chyba wszystko ;) etfy, etny, cfd, akcje, obligacje, opcje i rynki z całego świata. Jedyny minus że samemu trzeba będzie pit wypełniać no i kapitał na podstawowy rachunek 10k USD. Mam bosia rachunek Forex i jest ok faktycznie, może dorzucę maklerski do niego. No db faktycznie był niezły patrząc na to co jest teraz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m00n: Wiadomość w skrzynce:

Szanowni Państwo,

W załączeniu przekazujemy historyczne zestawienie cen i kosztów nabycia instrumentów finansowych znajdujących się na Państwa rachunku/rachunkach na koniec sesji 8 listopada 2019 r.

Jednocześnie informujemy, że bieżąca rentowność aktywów będzie prezentowana w serwisie Inwestor online najpóźniej 16 grudnia 2019 roku. Natomiast symulacja podatkowa będzie dostępna od najbliższego piątku, 15 listopada 2019 r.

Z poważaniem

Santander Biuro Maklerskie