Wpis z mikrobloga

Izwalina oczekuje przeprosiń od Kamila hmmm w takim razie ja powinienem otrzymać przeprosiny od wykopowiczów.
Dlaczego?
Z początkiem października, jeszcze jak po domu hasał Łukasz, to napisałem, że Ania specjalnie go prowokuje i stosuje nieczyste zagrywki. Poza tym zwróciłem uwagę, że jest to bardzo fałszywa osoba, która nie krzykiem, a przebiegłością i dwulicowością niszczy niewygodnych dla siebie ludzi. Wtedy dostałem wiadro hejtu na głowę, włącznie z życzeniem raka i ch00ja w dupie. A tu proszę miesiąc później inni piszą to, co ja stwierdziłem już dawno temu :)

#bigbrother
  • 14
@przemek89x może to niepopularna opinia ale Łukasz to nawet całkiem spoko chłop jak tak patrzę po czasie i wolałbym żeby był w programie niż żeby go nie było.Ale grupa nie lubiła jego jak i kamila a tu inni ludzie niż w poprzedniej edycji są i jak cię nie lubią to nie dopuszczają do siebie i elo

Też miałem wątpliwości w czasie tego zadania akurat i pisałem że wcale nie jest ona tak
@przemek89x: chyba nie pisałam hejterskich komentarzy, ale rzeczywiście byłam za Ania wtedy. Tylko sobie myślałam, że z jej strony to też fajna zagrywka psychologiczna, jak i Kamila, że potrafi inteligentnie rozpracowac przeciwnika. Kiedy jednak na wierzch wyszedł jej charakter paniusi to wszystko się posypalo.
@Luchakz: do Łukasza mam mieszane uczucia, ale wydaje mi się, że przynajmniej był sobą. Ale zdecydowanie nie zasługiwał na hejt jaki go tu spotkał. Z drugiej stron po jego odejściu spadła popularność naprawdę fałszywych uczestników. Szkoda tylko, że Łukasz prowokował jakieś tam dymy, a dla takiej Malwiny szczytem intelektu jest wkręcanie Martyny w rzekomy związek z Wiktorem.
@Lala27789: Kamil juz kilka razy załatwił Anię jej własną bronią, czyli spokojnym prowokowaniem z uśmiechem na ustach :) A czy Malwiny nikt nie lubił od zawsze? Tu bym się kłócił. Pamiętam jaki był zachwyt gdy Malwina miała ustawić uczestników od najmniej do najbardziej fałszywego i tym najbardziej fałszywym był właśnie Łukasz. Wykopki orgazmu dostali nad jej zajebistym rankingiem.
@muwieszeptem: no, ale właśnie był 'jakiś' nawet jeżeli przejawiał jakieś oznaki słabości i nie panował nad emocjami. A tak, teraz prócz Kamila i Wiktora to mamy takich uczestników, że jakby ich po kryjomy wywalili z domu to nikt by tego nie zauważył przez kilka dni.