Wpis z mikrobloga

Hipokryzja #neuropa i lewicy mnie rozbraja doszczętnie.

Śmieją się i krytykują, że niektóre osoby miały pozasłaniane twarze na marszu niepodległości, ale jakoś nic nie napiszą, że połowa antyfiarzy miała też pozasłaniane twarze jak najgorsi bandyci ¯\(ツ)_/¯

Mają ból dupy, że jakiś margines pajacy na marszu niepodległości miał jakieś treści faszystowskie/nazistowskie, ale jakoś im nie przeszkadza, że dzisiaj jedna osoba na marszu antyfaszystowskim paradowała z flagą komunistów hiszpańskich z wojny domowej. ¯\
(ツ)_/¯

Tak niektórzy płaczą, że jacyś skrajni prawacy mieli treści kompletnie niezwiązane z Polską i tym świętem (już pominę, że to był znowu margines), a sami na swoim marszu mieli transparenty o klimacie, flagi UE, flagi czerwone czy lgbt i było ich znacznie więcej niż flag Biało-czerownych. To w końcu oni świętowali niepodległość Polski czy kolejny jakiś marsz pro LGBT plus, strajk klimatyczny, a może jakiś zlot partii komunistycznej? ¯\(ツ)_/¯

Nazywają ten marsz marszem faszystów/nazistów mimo, że dzisiaj nawet poseł Rozenek z Lewicy powiedział na polsacie, że jest to obrzydliwe i nie można nazywać wszystkich uczestników tego marszu od nazistów/faszystów bo to jest kłamstwo i plucie tym wszystkim ludziom w twarz. Ba, nawet powiedział, że ten marsz mu się podoba odrzucając te wszelkie skrajnie prawicowe treści, a jak ktoś nie wierzy to proszę obejrzeć ,,polityka na ostro'' z dzisiaj. Miny posłanki z PO i prowadzącej program były bezcenne jak zaczął o tym mówić bo oczywiście dla nich każda osoba na tym marszu to naziole. ¯\
(ツ)_/¯

Obywatele RP wraz z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus, starają się zrobić prowokacje (oczywiście nieudaną) i łamią konstytucję, którą tak zagorzale bronią, blokując LEGALNY marsz ¯\_(ツ)_/¯
Potem ta sama osoba (Joanna Scheuring-Wielgus) kompromituje się w programie na Polsat News, gdzie ignoruje kilkukrotnie pytania redaktora odnośnie ,,Czy jej postawa była legalna?'' , a także stwierdzania faktów przez Bosaka i kompletnie nie odnosi się do tej kwestii, ignoruje ją.
Kolejny ŚWIETNY przykład jaki daje Lewica.

Zobaczie #neuropa sami kolorowi ludzie co nie? Przyjazna atmosfera! Nikt tu nie wygląda jak kibol czy inny bandyta.
No i te POLSKIE czerwone flagi ach....

#bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #neuropa #4konserwy #marszniepodleglosci #polityka
Pobierz
źródło: comment_qx9Zgos1qf3LZPl0PxLnbp3SrOd7Qz0j.jpg
  • 19
@Baciar93 okej. A poza tym? Byłam dzisiaj na marszu. I nie widziałam, żadnych obrzydliwie zachowujących się antifiarzy i krzyczących przy tym: "je*ać pedałów", raz sierpem raz młotem, nie widziałam aby palili flagę Polski (bo narodowycy spalili flagę UE) , nie widziałam aby dzieci antifiarzy przyjmowały obrzydliwe zachowania od swoich rodziców, nke widziałam aby antifiarze rzucali race z mostu Poniatowskiego na samochody.
Prawda jest taka, że dopóki wszyscy razem, nie pozbędziemy się tych
@Satan696 Bo były :D Uważasz, że informowanie opinii publicznej o niestosownych zachowaniach to coś złego? Gdy jakiś chłopak z marszu LGBT mówił, żeby stare baby zdechły, to prawica od razu grzmiała o dewiantach, nakłanianiu dzieci do seksu itd. Jak mam reagować gdy widzę awantury, wulgaryzmy, palenie flag, zrzucanie rac na samochody? To też nie jest normalne
Polska Partia Socjalistyczna...

ręce opadają....


@Wachatron: Dlaczego? Środowiska należące bądź wywodzące się z PPS-u w największym stopniu odpowiadały za odtworzenie polskiej państwowości w 1918/1919 i nadanie II RP kształtu politycznego (przynajmniej do 1926). Rząd Daszyńskiego pośrednio powstrzymał rewolucję komunistyczną w Polsce, będąc zarazem atakowany był przez komunizujący SDKPiL jak i endecję.
Hipokryzja #neuropa i lewicy mnie rozbraja doszczętnie.

Śmieją się i krytykują, że niektóre osoby miały pozasłaniane twarze na marszu niepodległości, ale jakoś nic nie napiszą, że połowa antyfiarzy miała też pozasłaniane twarze jak najgorsi bandyci ¯_(ツ)_/¯


@technojezus: twoj pierwszy i podstawowy błąd. Nie ma żadnej równoważności miedzy lewicą a popieraniem antify. Tak jak mozna byc prawakiem i nie lizać odbytu faszystowskim grupom.

Nazywają ten marsz marszem faszystów/nazistów mimo, że dzisiaj nawet
@Naxster: co ma podanie tagu do bycia skrajnym prawakiem? Ale oczywiśce krytykując #neuropa jestem skrajnym prawakiem ,,buk honor ojczyzna'', co z tego że jednymi gardzę tak samo jak drugimi i się z nich śmieję ¯\_(ツ)_/¯

no ja jestem ta neuropa, wiec chyba jednak nie.


No to wytłumacz swoim kolegom jakimi pajacmi są i jakie podwójne standardy stosują.
wykopek widzi słowo "socjalizm" i od razu się triggeruje


@TypowyRobert: mam konstytucyjne prawo nie popierać socjalizmu, także zluzuj majty

nie lubie komunistow i socjalistow i tez mam do tego prawo

nie podoba mi sie ze socjalisci sa nadal u wladzy po 50 latach komunizmu

w czym problem?