Wpis z mikrobloga

Nie polecam butów z akardo.pl pomimo polecania w archiwalnych komentarzach. Buty rozwaliły się po 3 miesiącach chodzenia (głównie w pracy biurowej), chociaż reklamowałem je później. Reklamacja nie pomogła, niby nie konserwowałem i obuwie wyeksploatowane... Darowałem sobie rzecznika i odwoływanie. Z tego co widzę to ceny tych butów poszybowały w górę, biorąc pod uwagę jakość i obsługę pogwarancyjną szczerze odradzam, ja za swoje zapłaciłem ponad 200zł. Myślałem, że kupię dobre polskie obuwie, ale wychodzi na to że lepiej jest kupić w promocji na zalando markowe obuwie i w razie kłopotów bez problemu reklamować, bo tam przynajmniej obsługa gwarancyjna stoi na wysokim poziomie.

#akardo #buty
  • 6
  • Odpowiedz
@tom1988: Dokładnie ta sama sytuacja, buty kupione i po 8 miesiacach noszenia pękła skóra. Pastowałem jak każde inne co jakiś czas. Skóra pękła w dwóch różnych miejscach z czego na jednym bucie na zgięciu. Niska jakość i tyle. Reklamacja odrzucona a na kopanie sie nie mam zdrowia. Przestrzegam bo nie warto.
  • Odpowiedz
@krzysssio: możesz się z nami skontaktować na priv albo podać numer zamówienia? W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do zasadności reklamacji zawsze staramy się rozstrzygać je na korzyść klienta. Czasami nawet robimy to mimo negatywnej opinii szewców lub rzeczoznawcy. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i postaramy się pomóc!
  • Odpowiedz
@AKARDOpl: Duża zwłoka, bo już dawno spisałem ten temat na straty ;) zaraz wyślę na priv, ale przecież wydawało mi się, że temat został już wyczerpany...
  • Odpowiedz