Wpis z mikrobloga

Nawet Sorry, współpracownik Kurzątkowskiego, pojawił się na live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, o co oni mają pretensje. Wykop nic nie wymyśla, tylko wyciąga rzeczy, które są w internecie na temat działalności gospodarczej "Jacek Kurzątkowski jto". Niedomówienia, dziwne sytuacje i wpadki. Tak jak teraz. Niech ma pretensje sam do siebie.
#jaktoogarnac
snierzyn - Nawet Sorry, współpracownik Kurzątkowskiego, pojawił się na live ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_134Xd4qK9bxjTC4RFRRr8oWI9xPY6rin.jpg

Pobierz
  • 7
@Bezszelestnie: Bardzo możliwe. Kanał się stacza po równi pochylej. Podobno ja jestem temu winien. Ciekawe gdzie i kiedy. I w jaki sposób "odpowiadam za poniżenie Jacka Kurzątkowskiego w mediach publicznych" i "spadek zainteresowania kanałem". To raczej złe zarządzanie kanałem, nadmiar materiałów wątpliwej jakości dydaktycznej, zmiana nazw zbiórek publicznych, nie rozliczanie się z nich na czas mimo zapewnień i rzesza niezbyt przychylnych publikacji w mediach z innych źródeł (np interwencja) wpływają istotnie
@snierzyn: Łał, to nie wiedziałem, że te kilkadziesiąt osób z Wykopu (a może nawet kilkanaście) - jest w stanie wg JK sprawić, że jakiś kanał ma mniejszą oglądalność, chociaż subskrypcji jest ponad 200 tysięcy. To jakiś nowy algorytm youtuba? Może powinniśmy to jakoś opatentować? Po prostu nie wierzę, że jakakolwiek osoba z IQ powyżej 90 - mogłaby wysnuć taki argument. To tak, jakby piekarz sprzedawał spleśniały chleb i obwiniał kogoś, kto