Wpis z mikrobloga

Ludzie są smutni i żałośni.

Jesteś facetem i piszesz coś w social media na jakiś temat? #!$%@?, dwa lajki od najlepszych kumpli żeby ci smutno nie było (i to nie zawsze xD).

Jesteś lochą i masz #!$%@?ę między nogami, piszesz dosłownie to samo. 2137 lajków, burza w komentarzu.

#!$%@?, wypisuje się z takiego zidiociałego i zespiermionego społeczeństwa.

Najgorsze w tym, że takie społeczestwo budujecie sobie sami, a potem płaku, płaku spermiarze, nikt mnie nie chce hurr durr lochy to c00rwy.

#przegryw (?)
  • 21
@Passarinho: piętnować na każdym kroku, każdego, bez wyjątku, nawet dobrych kumpli. #!$%@?, troche rigczu... to, że ja naprzykład mam #!$%@?ę, nie oznacza od razu, że jestem jakimś specjalnym przedmiotem do traktowania - i nawet #!$%@? tego nie chcę. Spermiarze i przegrywy a nawet zwykli faceci chyba tego do końca nie kumają, stąd myśl "o, skomentuje fajnie loszce pościka, będę #!$%@? najs gajem - może mi #!$%@? kutangę, albo przynajmniej przytuli".

@
@Meitantiev: Ty możesz gardzić, ale większość kobiet jest raczej szczęśliwa z powodu spermiarstwa. Dostają ciągłą atencję, dostają boost do ego, a w codziennym życiu mogą liczyć na niepisane bonusy wynikające z tej podświadomej chęci zamoczenia.
@Passarinho: jakie to #!$%@? nudne, kiedy jakiś spermiarz boi się przykładowo w zwykłej rozmowie zaznaczyć swoje zdanie, bo jeszcze przypadkiem się z nim nie zgodzę. Takie dyskusje są po prostu nudne i jałowe, kiedy nawet nie da się prowadzić zwykłej polemiki bo wszystko co możesz usłuszeć od takiego jegomościa to "też mam podobnie, zgadzam sie" i tym podobne. No i z tyłu głowy siedzi tylko mi wtedy "co za #!$%@?, serio
jakie to #!$%@? nudne, kiedy jakiś spermiarz boi się przykładowo w zwykłej rozmowie zaznaczyć swoje zdanie, bo jeszcze przypadkiem się z nim nie zgodzę.


@Meitantiev: A to to mnie wcale nie dziwi i winę tutaj widzę z obu stron. Rozmowy z różowymi paskami to istne pola minowe i stanowczo za często jest tak, że jak moje zdanie za bardzo różni się od zdania różowego, to zostaję nagle pożegnany lub zghostowany. ("za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: z czego mam być dumna? XD
Z tego że faceci chcą mnie po prostu literalnie wyruchać i ciężko znaleźć kogoś "normalnego" nie myślącego #!$%@?? Uwierz, że to wcale nie jest też takie miłe.

Owszem jakieś pasztety, które nie mają żadnej atencji od płci przeciwnej mogą się ze mną nie zgodzić, ale przeciętne laski (jak ja) i te powyżej średniej nie zawsze są z tego zadowolone.
@Meitantiev: Ale bycie kobietą poza tym jak ty to ubrałaś w słowa przybliżając pewne ujęcie - przynosi też benefity i pozwala poczuć się potrzebną, ważną, chcianą czy po prostu lepszą osobą. To można też potem dalej wykorzystywać. Ty pewnie wiesz lepiej ode mnie jak.

I ja zawsze tak cię odbierałem. Głupio być dumnym z tego, że ma się określoną płeć, bo dumni powinniśmy być z dokonań a nie z tego, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: proszę cię, nigdy nie wykorzystywałam swojej płci i swojej #!$%@? dla benefitow. Jedynym z kim spałam to mój były facet z którym byłam 7 lat. #!$%@? mnie specjalne traktowanie jak i typowe dla facetów traktowanie mnie jak lalki. Jak widzę tylko zalążek takich zachowań od razu leje zimna sagę.
@Meitantiev: > mam kompletnie #!$%@? w takie gesty. To tylko jakiś gest, nic nie znaczy

@Meitantiev: To nie jest tylko gest, bo ten gest wystarczy by symbolicznie pokazać, że kobiecie się powinno ustępować i traktować ją w sposób szczególny. A w tych czasach dla mnie to jest jakiś absurd by dalej przy tym pozostawać, bo czym odwdzięczają się kobiety? Niczym.

Poza tym zauważ, że my faceci po prostu non stop