Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy mogę dodać tag #rozbiorka ale to taka rozbiórka rozbiórki. Mam 3 dekanty praktycznie nie ruszone poza pierwszym testowym psikiem. Chętnie komuś bym odsprzedał bo lecą do mnie kolejene dekanty.

Jovoy Incident Diplomatique 5ml (bez 4 psików) - 25zł w cenie szkło
Tom Ford Tuscan Leather 5ml (bez 4 psików) - 25zł w cenie szkło
Jacques Bogart Arabian Nights 10ml (bez 4 psików) - 7zł w cenie szkło
Swiss Arabian Shaghaf Oud 10ml (bez 3 psików) - 15zł w cenie szkło (poza zdjęciem)

Powyższe poznałem jednak zapach nie pasuje do moje stylu, wszystkie wydają się idealne na porę jesienno zimową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno wiem jedno każdy z nich to killer jesli chodzi o parametry w tym projekcję. Incident Diplomatique to taki paczulowiec podchodzacy pod tytoniowaca w moim odbiorze, wypróbowanie ich do biura było błędem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tuscan Leather lepsza skóra niż świeży zapach ręcznie obszywanych siedzeń w Bentleyu, Arabian Nights w zasadzie jak na araba przystało jednak zapach dość okiełznany powiedział bym, że słodkawy silny zapach zwierzecy ;), Shaghaf Oud to naprawdę dużo oudu i róża, która utula Cię do samego końca parametry atomowe.

Wysyłka do 24h pojedynczych sztuk w małych kopertach bąbelkowych pocztą, rodzaj przesyłki i cena zależy od Ciebie.
Jeżeli ktoś skusi się na wszystkie to może być paczkomat 13zł.

#perfumy
Kaolin28 - Nie wiem czy mogę dodać tag #rozbiorka ale to taka rozbiórka rozbiórki. Ma...

źródło: comment_VoGc7AzTOhkemvyowZhGlss0eaO3zKKg.jpg

Pobierz
  • 13
@climatekiller: raczej nie będzie listy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam 4 dekanty prawie nie ruszone, które nie pasuje do mnie, resztę używam regularnie jeżeli używanie 60 dekant ów można uznać za regularne ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) średnia powtarzalność co 60dni hehe