Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powoli przymierzam się do zmiany roboty, bo aktualna polityka firmy w połączeniu z zarobkami mnie dobija ;)
Spawam od 5 lat, głównie Tig alu i inox 1-5mm dla kolejówki.
Do sedna - poleci ktoś gdzie się udać na rozmowę i próbki w #krakow i okolice?
edit: i jeżeli ktoś któregoś januszexu nie poleca to też piszcie śmiało :>

#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #spawajzwykopem #praca #pracbaza #krakow
  • 18
@Maniek93: Jasne rozumiem, piszę ze swojego doświadczenia, też byłem załamany sytuacją i postanowiłem z różowym wyjechać, tyle, że ona tutaj nie ma super płatnej pracy, jest ok, ale bez szału, lecimy więc w lutym. W każdym razie powodzenia w poszukiwaniu nowego miejsca pracy :)
@diarrhoea: @unstyle: tak, piszę o złotówkach, w Norwegii tylko w określonych grupach zawodów masz ustalone stawki minimalne, ale wszystko zależy jaki region, jaka praca, itp. Przy dwóch osobach pracujących, wynajmując mieszkanie niewielkie jesteście w stanie odłożyć spokojnie kilka tysięcy złotych miesięcznie i takie są realia.
@unstyle: No tak, ale wciąż :)
@golagolagola: Ale w budowlance (spawanie z tego co wiem, pod nią podchodzi) jest minimalka, która brutto wynosi ponad 30k NOK. Wiem, że podatki w tym kraju są bardzo nierówne, ale sprzedawca w sklepie tam, potrafi zarobić więcej, niż napisałeś.

edit. Możesz mieć rację, #!$%@?łem kursy walut :x