Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką bliską znajomą. Ma 34 lata i jest normalną kobietą. Taką naprawdę normalną. Znam ją 6 lat i przez ten czas ani razu nie była w żadnym poważnym związku, chociaż od czasu do czasu na randki chodziła. W każdym razie ostatnio weszła w relację, z której jest bardzo zadowolona i mówi, że może być z tego coś poważniejszego. W rozmowie przyznała mi ostatnio, że jest dziewicą. Nie miałam o tym pojęcia i trochę mnie to zaskoczyło. Z tego co opowiadała wynikało, że jak była młodsza, to oczywiście miała okazję, ale bardzo długo nie była gotowa, a później nie spotkała osoby, z którą chciałaby uprawiać seks, a nie wyobrażała sobie żeby przespać się z pierwszym lepszym facetem byle mieć to za sobą. Dla mnie są to racjonalne argumenty i w pewnym stopniu jestem w stanie ją zrozumieć. Nie było to nigdy dla niej problemem, ale teraz obawia się reakcji obecnego "partnera". I w sumie jestem ciekawa jakbyście #niebieskiepaski zareagowały na wiadomość, że wasza partnerka w wieku 34 lat jest nadal dziewicą?

#zwiazki #seks #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdą 34-latkę mam gdzieś i nie wzbudza żadnej mojej reakcji.

I w sumie jestem ciekawa jakbyście #niebieskiepaski zareagowały na wiadomość, że wasza partnerka w wieku 34 lat jest nadal dziewicą?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale posrane pytanie.

1. nie mam partnerki i miał nie będę bo żadna mnie nie chce
2. 34-latek dodatkowo ja nie chcę
3. nie intsresują mnie aseksualne osoby
4. bycie moją partnerką i bycie dziewicą to sprzeczność gdyż
  • Odpowiedz