Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: Zoom ma lepszą według mnie klamrę 45’ bo nie jest to rzep, ale seba znowu może mieć wysoko wiązany liner :D weź te w których będziesz się lepiej czuć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isamaul: Mireczku kupiłem. Imperiale. O ile jest dopasowana idealnie wręcz to mam jeden problem. Język od wkladki #!$%@? wbija się mi się w nogę xD
Dopasuje się czy masz jakiś patent na to?
  • Odpowiedz
@SeekSouls: Ten but - liner jest chyba heatmoldable - możesz go wrzucić w piekarnik na chyba 80 stopni, potem wkładasz do buta, nogę wkładasz i powinien się dopasować. Na youtube powerslide pokazuje jak to się robi. Nie wiazesz za mocno?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isamaul: Głupie pytanie ale ten język wkładasz do środka jakby czy na zewnątrz masz? No kurde ciśnie mnie niesamowicie i w #!$%@? boli po czasie
Sama rolka dopasowana bo ani nie obciera ani nic. Tylko te kanty języka wbijają mi się :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isamaul: Ok upiekłem i jest lepiej XD
Teraz mam inny problem po zrobieniu ilus km już. Ciśnie mnie kostka od wewnętrznej strony. W obu. No #!$%@? a już nie zwrócę XD Jakiś pomysł na to?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isamaul: w dole i wszędzie indziej jest ok XD
Tylko te #!$%@? kostki mnie cisna i lipa. Próbowałem wg wskazówek z neta zmianę położenia płozy i #!$%@?. Jak lżej zawiąże i zapne klamrę to jest lepiej no ale za luzno rolka wtedy.
Odbarczanie teraz czy ostateczność?
  • Odpowiedz
@SeekSouls: Poweslide next 110, ale kupiłem dopiero co szynę na koła 90mm. Imperiale są dość osobliwe :D daj im chwile szansy potem pomyśl dopiero o odbarczaniu - sezon na deskę się zbliża to łatwiej będzie to zrobić ;D ważne żebyś zlokalizował punkty ucisku dokładnie bo odbarczania nie cofniesz
  • Odpowiedz