Wpis z mikrobloga

@AjekPL: Żaden Lateks. Uważam, że Srawek jak i Fiodor za bardzo manipulują i zniekształcają rzeczywistość. O wiele lepiej spisuje się Loki i Pati czy nawet Mexyk z tymi swoimi zakładami. Fiodor jest osobą która pozwoliłaby przekręcić się Jankowi dla beki. Tfu na taką Szkolną!
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb: Nie bój się Fiodor nie zniszczy Szkolnej, on ją może tylko uratować i przywrócić na stare tory. Dalsze panowanie Sławka by doprowadziło Szkolną do upadku, Szkolna musi zostać Szkolną a nie psznym jedzeniem 24h gdzie przez 90% czasu twórca psznie je, 5% czasu poświęci na patrzenie się w sufit a pozostały czas to jakieś dukanie. To jest właśnie content szczura pod kierownictwem Sławka. Content 207 wcale nie jest lepszy i
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: zgadzam się, że pijak Srawek to porażka, ale w swoim wywodzie miałem na myśli powrót do bardzo starej Szkolnej gdy oglądaliśmy miłego Krzysia. Fiodor ma destruktywny wpływ z tymi jego pomysłami. Zobaczycie, że jeszcze chwila i Konon go pogoni. W tym momencie uważam, że najciekawszym wątkiem S17 to próba aktywizacji Konona przez Maexyka. Pseudo remont łazienki byłby niezłą akcją, ale obawiam się, że Fiodor będzie ich tylko zachęcał do pijaństwa
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: ale co mi chcesz udowodnić? Otwarcie piszę, że wole materiały Bobolaka ze Szkolnej niż Fiodora. Mam sentyment do starych czasów i uważam, że zakłady z Kononem mogą być ciekawe.
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb: Też patologiczny kontent mi się nie podoba ale to jest szkolna sprzed czasów menela, kiedy m.in. niemiecki tak urządzał systematycznie libacje i ksiek pił alkohol więcej niż teraz, bo w pewnym momencie uznał, że zbyt źle czuje się po alkoholu, nie radził sobie z kacem czy coś... W każdym razie to powrót takiego czegoś i faktycznie zbytnie nakręcanie tego picia jest przesadą bo po pół godzinie zaliczają zgona i to
  • Odpowiedz
Otwarcie piszę, że wole materiały Bobolaka ze Szkolnej niż Fiodora. Mam sentyment do starych czasów


@bbbbbbbb: No chłopie jeśli dla Ciebie materiały sprzed lekko ponad dwóch lat to stare czasy to gratulacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb: Aktywizacja Konona przez 207 to pomysł Sławka, 207 jest na taki pomysł za głupi. I ten niby remont nigdy nie wyjdzie z fazy pomysłu. Bo jedyną osobą która by zyskała na tym jest 207 który by to nagrywał, Konon w tym projekcie miał dać tylko twarz aby 207 mógł dalej ogrzewać się w jego blasku, bo sam od siebie nie jest w stanie nic dać.
  • Odpowiedz