Wpis z mikrobloga

wg taryfikatora mandatów:

Zwiększanie prędkości przez kierującego pojazdem wyprzedzanym – 350 zł

wg taryfikatora punktów karnych:

Zwiększanie prędkości przez kierującego pojazdem wyprzedzanym – 3 pkt. karne

Gdybym za każdym razem, gdy ktoś dokonuje na mnie tego wykroczenia dostawał 100zł, nie musiał bym do szefa chodzić po wypłatę.

Pomijając już taki drobiazg, jak groźny jest taki drogowy bandytyzm/bezmyślność kiedy to podejmując manewr wyprzedzania mam widoczność i miejsce, a w trakcie okazuje się że już nie mam. I na hamowanie oraz powrót też już jest za późno.

W rozmowach z kierowcami ciężarówek dominuje jedna opinia: nie zastanawiaj się, spychaj wyprzedzanego do rowu.

Mam zdjęcia, mam filmiki, tylko zaraz jakiś bordo ekspert (rzeczywisty albo kandydujący) narobi screenów i będzie podkreślać na czerwono by tylko na złych kieroffcóf tyrów poujadać

#trzymaczkierownicy #filozofietrzymaczakierownicy #pord #prawojazdy #polskiedrogi

totalski - wg taryfikatora mandatów:

Zwiększanie prędkości przez kierującego pojaz...

źródło: comment_P7DwpotuW9D6d8mhjUIDRMsgZ3pbQCTp.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
osobiście uważam że wyprzedzanie na takich drogach przez tiry i ciężarówki powinno być zakazane


@Szynk44: płakał byś i przeklinał dzień w którym to wymyśliłeś. Nawet pod trzymaczkierownicy dawałem wpisy o tym jaki bałagan się dzieje jak ciężarówka utknie za zawalidrogą.

ps: takich, to znaczy jakich? Bo na "żółtej" powiatowej nieraz wyprzedza się o wiele łatwiej i przyjemniej niż na "czerwonej" drodze krajowej
  • Odpowiedz