Wpis z mikrobloga

Mirko pomóżcie. Dziś od rana czułam się źle, powiększone i bolesne węzły chłonne, boli mnie też dziąsło przy ósemce. Wzięłam ibuprom 400 mg, trochę mi było lepiej. Cały dzień czułam się średnio, ale poszłam z niebieskim na urodziny do kolegi. Wróciliśmy o 1,było mi bardzo zimno. zmierzylam temperaturę i wyszło 38,5. O 1:55 wzięłam ibuprom 400 mg, temperatura skoczyła do 39. Prawie 2h od tego dalej mam 38,3. Jechać na pogotowie (taxi bo piłam) czy iść np do apteki po pyralgine.
Pobierz partycja_ - Mirko pomóżcie. Dziś od rana czułam się źle, powiększone i bolesne węzły ...
źródło: comment_QTx9i8dbN2KK3A667LUzgNc5oCxGItTq.jpg
  • 46
@Anonym_314 to była spokojna domówka, urodziny jednego z najlepszych przyjaciół mojego niebieskiego. Nie wiedziałam że mam gorączkę, zresztą siedziałam tam pod kocem kulturalnie przy stole, tak jak bym siedziała w domu. Boję się że się ugotuję xd
@Chudyy niebieski mnie straszył sepsą że mi się zrobi od zębów. I wkrecam sobie teraz ze mam sepse pewnie


@partycja_ Fajny ten niebieski, taki nie za mądry. Poszukaj punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej i tam idź do lekarza aby nie czekać do wtorku.
@SzemranyInkub: @Silvervend: czy wy jesteście normalni? Jaki paracetamol jak laska piła?? Dobrze zrobiła, że wzięła ibuprofen, bo nie ma takich konsekwencji przy mieszaniu z alko. Weźcie doczytajcie zanim cokolwiek poradzicie, bo brak słów...
@partycja_: Jeśli przeziębienie/gorączka u Ciebie objawia się inaczej niż teraz (tj. nigdy nie masz takiej wysokiej temperatury) to zawsze warto uderzyć do przychodni. Oczywiście nie ma co się nastawiać na pomoc w takiej sytuacji - raczej
@Silvervend: Nie można ignorować takiej kwestii, bo nie każdy lek z alkoholem wywołuje zamęt. Jakby tak było, to by pijani ludzie szybko pozdychali. Dziewczyna pyta się, co może pomóc w danej chwili, piła, nie wie czy powinna uderzać do przychodni czy czekać, czy brać pyralginę. Dodatkowo nie wiesz jak bardzo jest pod wpływem i czy nie weźmie Twojej rady do serca. Jak już się komuś radzi, to należy robić to z