Wpis z mikrobloga

Mirko pomóżcie. Dziś od rana czułam się źle, powiększone i bolesne węzły chłonne, boli mnie też dziąsło przy ósemce. Wzięłam ibuprom 400 mg, trochę mi było lepiej. Cały dzień czułam się średnio, ale poszłam z niebieskim na urodziny do kolegi. Wróciliśmy o 1,było mi bardzo zimno. zmierzylam temperaturę i wyszło 38,5. O 1:55 wzięłam ibuprom 400 mg, temperatura skoczyła do 39. Prawie 2h od tego dalej mam 38,3. Jechać na pogotowie (taxi bo piłam) czy iść np do apteki po pyralgine.
partycja_ - Mirko pomóżcie. Dziś od rana czułam się źle, powiększone i bolesne węzły ...

źródło: comment_QTx9i8dbN2KK3A667LUzgNc5oCxGItTq.jpg

Pobierz
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: idź normalnie spać nie przejmuj się, a jak pilas alko to nie bierz żadnych tabsowz szkoda wątroby. Jak będziesz się dalej źle czuć to idź do lekarza jutro. Jakby coś pisz na priv, może się uspokoisz
@partycja_: dla mnie niezawodny sposób to wymoczenie stóp w gorącej wodzie z solą. Ale serio takiej fest gorącej, aż ciężko wsadzić giry, potem założyć skiety, wziąć coś w stylu gripexu i do wyra. Przykryć się kołdrą po samą szyję i się wypocić, #!$%@? uczucie ale już po pierwszej takiej gorącej drzemce jest o wiele lepiej. Skoro leki już brałaś, to ja bym spróbowała tylko z moczeniem stóp.
Zdrowia! ( ͡°
@partycja_: Telefonik i jedź na SOR telefon po to by wiedzieć czy wgl masz szanse się tam dostać.
Jak od blisko 24h masz ujowe sam poczucie. A od 3h temperaturę która już przestaje pomagać człowiekowi to ...
W sensie 37,5-38,5 to temperatura gdzie nasze ciało daje z siebie 100% aby wykurzyć chorobę z układu. Powyżej tej wartości ciało powoli zaczyna się samo zabijać. Oczywiśnie nie od razu jakieś 50lat temu była
@Anonym_314 od rana miałam gorączkę na 100% tylko nie mierzyłam temperatury. Po ibupromie było lepiej, jak przestał działać to u kolegi siedziałam cały czas pod kocem tak mi było zimno
@partycja_: Jak czułaś się tak niby lżej to na 100% miałaś nie mniej niz 38.
Sam miałem prawie 40 i tylko lekko łeb mnie bolał. Myśle sobie sprawdze temp
39,8 już wtedy cyk do łóżeczka telefonik do kogo trzeba i miałem dzień z głowy.
Masz się wygrzewać moze nie przesadine ale jakie chłodzenie organizmu zdjemowaniem ubrań XD wydłużasz chorobę tym samym
Druga sprawa to głupota iść na imprezę w takim stanie.