Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili z Żabki.
Przy kasie stoi koleś z zakupami, z twarzy zupełnie normalny, w typie informatyka, lekki zarost. Za nim stoi laska 8/10. Za laską jeszcze jedna osoba i seba. Nagle seba wychyla się i mówi do gościa:
-Ej, ale koleś, może przepuścisz panią? Dżentelmen jesteś czy nie?
Koleś się kawałek przesuwa, a laska gestem pokazuje "nie, nie trzeba".
- Trzeba, panie mają pierwszeństwo - mówi seba
Gościu "informatyk" z milczeniu pokazuje gestem lasce kasę. Laska uśmiecha się i płaci.
- No. Widzi pani, trzeba wychowywać facetów obecnie bo się nie umieją zachować. Artur jestem. - seba podaje lasce rękę. - No, i teraz gościu, możesz ty. A tak w ogóle jak tam? Pani zakupy się udały? Winko, widzę.
Laska cały czas pod nosem się uśmiecha i zbiera do wyjścia.
- Może byśmy się umówili na jakąś kawę niedługo? Da mi pani swój numer?
- Dziękuję ale nie jestem zainteresowana.
Twarz seby stężała. Widać że coś chciał coś powiedzieć ale nie wiedział co.
W tym czasie od kasy odszedł już i "informatyk" i podszedł do wyjścia. Otworzył dziewczynie drzwi, ta uśmiechnęła się do niego. Zanim drzwi się zamknęły zaczął coś do niej mówić. Już przez zamknięte drzwi i okno widać było jak z uśmiechem ze sobą gawędzą. Seba patrzył na to z kolejki z kamienną twarzą. W momencie jak kasjerka kasowała go za Żubry on i wszyscy w kolejce patrzyli przez okno jak chłopak i laska za oknem wymieniają się numerami telefonów.
#przegryw #wygryw
kinlej - Sytuacja sprzed chwili z Żabki.
Przy kasie stoi koleś z zakupami, z twarzy ...

źródło: comment_WGZXUGXnxymkY5pGnE9teN1aFhRnEryw.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kinlej: bejt bejtem, ale jaka jest właściwie prawidłowa postawa w takiej sytuacji? Zwrócenie szanownemu dżentelmenowi że "z panem nie rozmawiam" czy zostawienie zakupów i wyjście, skoro sklep nie posiada należytej ochrony itd?

Za 1. można w ryjca dostać na parkingu, bez sensu i po noc, z drugiej strony nie jest dobrze pokazywać że takie coś może być tolerowane. Czyli chyba sam sobie odpowiedziałem - punkt 2, niech sklep straci
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami: ja bym pewnie odpowiedział coś w stylu "tak jej nie wyrwiesz synku, więc nie próbuj być fajny na siłę"
Niestety, ale mimo, że żyjemy w państwe wysoko rozwiniętym, gdzie głównym narzędziem do zdobywania szczytów jest inteligencja, bystrość umysłu, zaradność to nadal mimo wszystko trzeba czasem wykazać się taką zwykłą, prostą, zwierzęcą siłą wobec takich troglodytów.
Dlatego zawsze w parze z rozwojem intelektualnym powinien iść rozwój siły fizycznej żeby być
  • Odpowiedz
@sralpies: na szczęście jestem już stary (32 za miesiąc, chociaż nie wyglądam), żonaty od 3 lat (wbrew temu, co shitpostuje tutaj) i tego typu problemu mnie raczej już nie spotkają - przynajmniej mam taką nadzieję. Ale tak, Twój tekst wydaje się być dobry
  • Odpowiedz