Wpis z mikrobloga

Tylko dzisiaj jak i co dnia według danych statystycznych do północy samobójstwo na świecie popełni około 27 tysięcy ludzi
,w tym 12 naszych niebieskich rodaków.
W wielu krajach na świecie powodem jest nędza, samotność, depresja to wszystko łączy się w jedno iż dla około 27 tysięcy ludzi 9 listopad 2019 roku był dniem ostatnim walki z wewnętrznym demonem powodowanym co raz to bardziej upośledzonym ziemskim grajdołem. Natomiast naszych około 12 niebieskich prawdopodobnie odebrało sobie życie ze względu na #p0lka bo jaki inny powód mógłbym podać na wykopie. ZNICZ dla wszystkich z całego globu, niech wam grajdół lekkim będzie(,) #przegryw #depresja #samobojstwo #p0lka #smierc
krzysiek-paleta - Tylko dzisiaj jak i co dnia według danych statystycznych do północy...

źródło: comment_JywgBbtW7J9eJ75FfubsEMFsXHAL66Nd.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@patrzpan:

Ja jestem uczciwa
Mówię wprost że nie lubię #!$%@?ów

Ale wy wiecie lepiej, Chcecie bym kłamala że jednak wolę chamów bo inna wersja zdarzeń, której nie przewidzieliscie, nie wchodzi w grę
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: wszystkich absolutnie szkoda i nie ma różnicy między jedną sytuacją a drugą. Niemniej to, że mężczyźni częściej popełniają skuteczne samobójstwa, a kobiety znacznej częściej wykonują próby, które kończą się niepowodzeniem, w większości wypadków mającym na celu zdobycie atencji, to są fakty z którymi nie ma co dyskutować.
  • Odpowiedz