Wpis z mikrobloga

6 Wygrany mecz z rzędu, strasznie szkoda strat punktowych z początku sezonu z Sheffield i Leicester. Ale jest i tak lepiej niż wszyscy się spodziewali, przed ostatnią przerwą reprezentacyjną CFC ma pewne miejsce w top 4. Abraham z 10 golami na koncie plasuje się w samym czubie klasyfikacji strzelców. "Przepłacony" Pulisic ma już 5 goli strzelonych w samej Premier League, do tego dorzucił 2 asysty. Wiadomo, obrona mogłaby spisywać się lepiej ale serio mało kto chyba spodziewał się, że Lampsowi i jego dzieciakom będzie tak dobrze szło. Oby tak dalej!

#chelsea
  • 8
"Przepłacony" Pulisic ma już 5 goli strzelonych w samej Premier League


@Kristof7: Widzę, że się zaczyna jak z Martialem, Chelsea zapłaciła £58 mln za gościa z rocznym kontraktem oczywiście, że jest przepłacony. Płacili tutaj za potencjał, wiek, zimowe premium i nadchodzący ban o którym dobrze wiedzieli. Arsenal przepłacał za Nicolasa Pepe ze względu na LE, jedyny klub, który zgodził się na rozłożenie na raty, profil na boisku i charakter poza nim,
@Pustulka: Tutaj bardziej fani poddawali pod wątpliwość jego jakość i umiejętności z czym od samego początku się nie zgadzałem, głównie z uwagi na to, że większość jego występów oglądałem i dla mnie to był absolutny top skrzydłowych w Europie w tej kategorii wiekowej.
@preak: Moim zdaniem jego stać na dużo więcej, jak dołoży jeszcze więcej w rubryce goli i asyst to może spokojnie wykręcać wyniki na poziomie Hazarda. Ma niebywałą szybkość, do tego z piłką porusza się równie szybko. Potrafi atakować ze środka, schodzić ze skrzydła. Ma jeszcze wiele do poprawy, choćby samą technikę strzału czy pracę dla drużyny. Ale widać, że ma dobry etos pracy.
@dziadeq: Tylko czy jest sens? Jeremie niech sobie gra w tym Sassuolo a 4 miejsce lepiej trzymać dla chłopaków z akademii - patrz Anjorin! No a Sancho to kto by nie chciał? Tylko poczekajmy do końca sezonu, może CHO i Pulisic będą mieli takie liczby, że będzie tylko potrzebny rezerwowy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kristof7: W LFC jest dwóch kozaków czyli Mane i Salah ale jak jeden z nich zaczyna cieniować, złapie kontuzje czy coś to nie ma kim ich zastąpić, a mały Szwajcar to tak sobie. W City było 4 fajnych skrzydłowych, obecnie mają 3 i to też jest tak na styk. Musi być rotacja, walka, żeby się wszyscy na treningach mobilizowali i grali lepiej > patrz Pulisic który odsunięty od 1 składu zaczął
@dziadeq: Ja mówię o 4 miejscu w składzie dla chłopaka z akademii. Oczywiście, że 3 trzeba mieć na zbliżonym poziomie. Sancho to byłoby jak spełnienie marzeń, młody Anglik, świetnie grający w Bundeslidze, reprezentant kraju.

Ja bym Boge zostawił we Włoszech. W poprzednim sezonie strzelił 3 bramki w 25 meczach a teraz ma 3 w 10. Nie przesadzajmy, pamiętam, że chłopak fajnie panuje nad piłką ale moim zdaniem lepiej stawiać na Anjorina.