Wpis z mikrobloga

#gry #reddeadredemption #rdr2 #pcmasterrace

Wychodzi na to, że RDR działa dobrze na konsolach bo większość opcji była albo wyłączona albo skręcona poniżej tego, co uchodzi za minimum na PC.

Ultra na PC obecnie niegrywalna w jakiejkolwiek postaci - widać, że port przygotowywany pod osprzęt, jaki jeszcze dziś nie istnieje (w sumie podobnie jak z GTA IV).

Oczywiście problemy z crashami czy gównianym launcherem to osobna sprawa...
FrankJUnderwood - #gry #reddeadredemption #rdr2 #pcmasterrace 

Wychodzi na to, że ...
  • 20
  • Odpowiedz
@Kulek1981: przeciez wszystko jest super. dostaja 2 letnie gry ktore sa zrobione na konsole i pozniej hurr durr pc tez chce ta gre xD no to macie. i zeby pograc z jakas godnoscia dacie 10 razy tyle co xbox one na ktorym dziala dobrze xD
  • Odpowiedz
U mnie wszystko wygląda jak bym chciał, ale co z tego jak co jakiś czas łapie 2-3 sekundowego laga i wywala mnie z online. Nie ważne czy dam ustawienia na niskie, średnie czy jeszcze inne kombinacje.
  • Odpowiedz
@FrankJUnderwood: a sama natura gier nie wazne ile lat jeszcze w przyszlosc wyjdziemy jest taka ze wrzuca sie modele, naklada tekstury, swiatlo, producenci wymyslala jakies hdry zeby napedzac sprzedaz i pozniej biedny chlopak na studiach nie moze grac na swoim gracie w nowe gta bo potrzeba shaderow model 10 a on ma 9
  • Odpowiedz
Ultra na PC obecnie niegrywalna w jakiejkolwiek postaci


@FrankJUnderwood: no to ciekawe czemu na moim 2080Ti działa wyśmieniecie? Wyłączyłem tylko msaa i jakieś 2-3 opcje które i tak nie poprawiały grafiki a tylko zabierały fps
  • Odpowiedz
(w sumie podobnie jak z GTA IV).


@FrankJUnderwood: GTA 4 nie działa dobrze na żadnym sprzęcie. Do teraz na komputerze na którym GTA5 działa w stabilnych 60 klatach na maksymalnych ustawieniach, GTA4 potrafi spadać do 10 fpsów bez żadnego powodu.

przeciez wszystko jest super. dostaja 2 letnie gry ktore sa zrobione na konsole i pozniej hurr durr pc tez chce ta gre xD no to macie. i zeby pograc z jakas
  • Odpowiedz