Wpis z mikrobloga

@SgtPepper1942: absolutnie sie nie zgadzam, dlugie paznokcie to super kobieca i piekna rzecz, ktora bardzo podnieca faceta

@SgtPepper1942: przypominam każdemu mężczyźnie, że kobiety nie robią paznokci dla was


@ramionko: bzdura, kobiety zawsze mowia, ze nie robia sie ladnie dla mezczyzn, ale tak naprawde wlasnie dla facetow chca ladnie wygladac
  • Odpowiedz
@CytrynowaKobieta: bez obrazy, ale taki odrastający paznokieć z tipsami, to coś paskudnego. Nie da sie tego na bieżąco wypełniać? Nie jestem w stanie zrozumieć jak zadbana dziewczyna może tak chodzić. Oczywiście u Ciebie jeszcze tak nie odrosło, ale już zaczyna.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: podświadomie to robicie, by samiec was zbolcował i dał bombelka. Tu nie ma nic śmiesznego, czysta biologia. Możesz się kłócić, ale natury nie oszukasz

Zdradzę ci tajemnicę, że wiele kobiet mających już dzieci nadal maluje paznokcie. Już nie wspominając o tych, które w ogóle nie chcą mieć dzieci albo o lesbijkach. Nawet królowa Elżbieta maluje paznokcie, a raczej wątpię żeby ,,szukała samca by ją zbolcował i dał bąbelka".
  • Odpowiedz
  • 1
@ramionko a ja doceniam. Jak są ładnie zrobione oczywiście (σ ͜ʖσ) siostra zajmuje się paznokciami i tak jakoś mam z tym lekką styczność.
  • Odpowiedz