Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: Czym będzie charakteryzować się te spowolnienie? Euro będzie po 4 zł? Usługi będą tańsze? Ludzie będą mniej zarabiać? Spożywka będzie tańsza?
@ZaplutyKarzelReakcji: @szasznik: Taki wasz obraz
Dowiedziałem się od jednego z was że niższe podatki, w tym przypadku 0 pit to zła zmiana xD
Gdyby polityka była zła tak jak to próbujecie przedstawić to kto wyprodukowałby te dobra i usługi które zostały sprzedane zagranicę? Czy to nie wy pisaliście, że przedsiębiorcy masowo uciekają do Czech i Estonii? Albo że zagraniczne firmy boją się inwestować w Polsce, bo pis w nocy wprowadza
Pobierz Marek1991 - @ZaplutyKarzelReakcji: @szasznik: Taki wasz obraz
Dowiedziałem się od je...
źródło: comment_ymlRdTIwrUApQn6PQXjila5ilzoM74Bq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Marek1991: Odwracasz kota ogonem i jesteś kompletnym przyglupem albo po prostu oplaconym trollem. 3-4 gości tłumaczy ci wszystko od A do Z z przykładami krajów ościennych o mniejszych gospodarkach, a wykraczających nadwyżki gospodarcze, a Ty wyciagasz info z dupy o kompletnie czymś innych i jak typowy pisowski debil zaczynasz oskarżać innych o nienawiść i niechęć do sukcesów Polski. Weź się rozpedz i #!$%@? barana w ścianę bo nic innego tu chyba
@Pietal: @kshaq_: wszedłem sobie na profil typa i chyba serio szkoda czasu. Typ impregnowany na wiedzę. Ewidentnie jeden z tych młodocianych freethinkerów, którzy wiedzą lepiej i nic ich nie przekona, że nie mają racji.

Czy jeżeli mam 25 lat i 3 miesiące to przysługuje mi zniżka studencka która jest do 26 roku życia? Kanar mówi, że już nie xD

Jak to jest, że co roku podnosi się płace minimalną, a
@ZaplutyKarzelReakcji: o co Ci chodzi? Ja wiedziałem, że mam żniżkę i dlatego kupiłem bilet ze zniżką, a kanar to chyba człowiek który powinien się na tym znać bardzo dobrze i moim zdaniem to nic dziwnego, że zasiał ziarno niepewności.

Wbrew przepowiedniom podniesienia co roku minimalnej, nie ma wzrostu bezrobocia, a wręcz przeciwnie. Jest najniższe od bardzo dawna.

Bezpłatne praktyki to najlepsze co mnie spotkało w tym roku.
@Marek1991: Rozmawiasz z kolektywem wykopu czy konkretnymi użytkownikami? Zacząłeś rozmawiać z nami i rozmawiałeś w liczbie pojedynczej. W momencie jak zaczęło brakować ci argumentów zmieniłeś narrację i zacząłeś rozmawiać z jakimś bytem zbiorowym i rozprawiałeś się z jego argumentami.

To jest jedna z najtańszych zagrywek retorycznych i najlepiej usuń konto.