Wpis z mikrobloga

Ma ktos jakiekolwiek informacje na temat jakiegoś nowego leku na zakola bądz jakis prac ktore sa z tego powodu przeprowadzane? Blagam oddam wszystko tylko dajcie mi lek na to #!$%@? lysienie bez tak drastycznych efektów ubocznych jak fina bądź duta.. przeszczepu tez nie chce. Wie ktos czy cos jest teraz testowane? Slyszalem o brezuli ale z tego co wiem to niby nie ma szans aby pojawila sie na rynku #depresja #przegryw ##!$%@? #wlosy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 24
@przegryw_muszek mój ziomek miał w lutym przeszczep w Turcji, 11.000 PLN, po miesiącu można wyjść z domu bez wstydu, po pół roku masz włosy jak Magda Gessler ( ͡º ͜ʖ͡º)
@przegryw_muszek: Ja od 4 miesięcy używam minoxidil 2x dziennie i dermaroller raz w tygodniu. Od 1.5 roku zmieniłem szampon na petal fresh, używam odżywek, jem witaminy i biotynę 10k. Ludzie którzy nie widzieli mnie kilka miesięcy mówią ze jest efekt w #!$%@?, nawet ich o to nie pytam tylko sami o to zagadują. Największy ma być od 6 miesięcy do roku i później się utrzymać. Kwestia tego ze to trzeba robić