Wpis z mikrobloga

@Cybher1: Raczej CDPR nie zejdzie poniżej pewnego poziomu i questy będą lepsze niż w W3. Martwię się o rozgrywkę bo to nigdy nie był jakiś mega mocny punkt gier cedepu. No i ludzie robią z tego growego Jezusa, wiec pewnie sporo się będzie pruć po premierze xD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ja się zastanawiam, czy bez tak dobrego materiału źródłowego jak książki Sapkowskiego, Redzi będą w stanie wymyślić ciekawy świat i historię. Wiem, że gra oparta jest o grę fabularną CP2020, ale to jednak nie to samo co książka. Poza tym to, że udał im się Wiedźmin 3 nie oznacza, że Cyberpunk 2077 też będzie tak dobry.
  • Odpowiedz
@Cybher1: IMO najlepsze questy w Wiedźminie to te autorskie, nie ograniczone główną fabułą, wątkiem Ciri, Nilfgaardu i tego wszystkiego. A całkiem najlepszy pod tym względem jest dla mnie DLC Serca z Kamienia, gdzie praktycznie cały wątek wymyślili Redzi, nie ma tam nic z Sapkowskiego. Wiadomo, wszystko jest w tym świecie i konwencji, ale jednak dość luźno oparte. Dlatego o jakość fabuły bym się nie bał, świat CP jest dość rozległy
  • Odpowiedz
@Cybher1:

ja się zastanawiam, czy bez tak dobrego materiału źródłowego jak książki Sapkowskiego, Redzi będą w stanie wymyślić ciekawy świat i historię. Wiem, że gra oparta jest o grę fabularną CP2020, ale to jednak nie to samo co książka.

O samą budowę świata, questy i postacie się nie martwię, pracują z Mikem Pondsmithem i do tego sami są zajarani oryginalnym cyberpunkiem, jak mówili w wywiadach. Bardziej martwi skala tego projektu
  • Odpowiedz